19 Apr
ČSOB Bratislava Marathon 2017
Poriadne sa zapotili!
     Prvý aprílový víkend si zmeralo svoju kondíciu na 12. ročníku podujatia ČSOB Bratislava Marathon 2017 okolo 6000 odvážlivcov z 40 rôznych krajín. Kým tento veľký dav prebehol cez štart, trvalo to 7,5 minúty. Beh bol rozdelený na tri časti - maratón, polmaratón a štafeta. Dĺžka na ktorú sa odvážny maratonci odhodlali bola neuveriteľných 42 kilometrov. Nadšencov behu podporovali tisícky skandujúcich ľudí po celej Bratislave . Beh spríjemnovali aj hudobné skupiny rozmiestnené v centre mesta.
     A keďže je verejne známe príslovie, v zdravom tele zdravý duch, ani náš tím nezaháľal​ a prišli sme sa riadne zapotiť a pomôcť dobrej veci. Aj my sme rozdávali zábavu! Do nášho FunFace fotokútika sa prišli odfotiť malý i veľký a v podobe vytlačenej fotografie si zvačnili svoje úspechy spolu so spomienkou na tento deň. S našim FunFace fotoboxom sme sa zúčastnili už na 2. ročníku, no napriek tomu nás toto veľkolepé podujatie vie vždy milo prekvapiť svojími novinkami!
     Tím FunFace praje ČSOB Bratislava Marathonu mnoho ďaľších rovnako úspešných ročníkov a bežcom veľa šťastne zdolaných kilometrov!