Zábavný fotokútik

Služby

NEZABUDNUTEĽNÉ MOMENTY S FOTOBOXOM

Naša trendy sielfie búdka je garanciou zábavy každej párty. Prenajímame fotobúdku na každý typ akcie - svadbu, firemný večierok, promo akciu, veľtrhy alebo akúkoľvek inú akciu. Súčasťou nášho balenia sú tématické rekvizity a fotostena na mieru. Fotobox má dotykový display a umožňuje jednoduchú obsluhu. Hostia si môžu tlačiť kvalitné fotky priamo na mieste neobmedzene alebo ich zaslať na svoj e-mail. Pri tom všetkom im bude asistovať náš kvalifikovaný zamestnanec. Kreativite sa pri tom u nás medze nekladú. Námornícka, retro alebo párty v rytme disco 80. rokov? Tak potom je náš fotobox tá správna voľba. Vyčaríme úsmev na tvári vašich hostí a zabezpečíme originálny spôsob fotenia..

Referencie

Julo Virsik Julo Virsik Zatiaľ najlepšia zábava pri fotení, akú som kedy videl :-)
Ludwig Bagin Ludwig Bagin Len sa pýtam, kde bol FunFace fotobox, keď som sa prvýkrát fotil na občiansky?
Miroslav Michalech Miroslav Michalech Fotenie s fotoboxom bolo pre mňa, pána v rokoch, príjmeným zážitkom večera. Bez následkov som mohol pritom obchytkávať mladé kolegyne a cítiť sa ako Steven Spielberg, od ktorého sú závislé, či ich obsadí do najnovšieho trháku.
Zlatica Švajdová Puškárová Zlatica Švajdová Puškárová Na našej svadbe s Patrikom FunFace zaznamenal veľa krásnych okamihov a celý večer bavil všetkých hostí.
Boris Pršo Boris Pršo FunFace vie vyčariť úsmev na tvárach ľudí. Viac ako 20 000 ľudí sa o tom presvedčilo na DOD v Markíze.
Gabika Drobová Gabika Drobová S FunFace sme spolupracovali už na viacerých eventoch a zakazdým sme sa super zabavili. Vrelo odporúčam!!!
Roman Juraško Roman Juraško Je to fenomén posledných rokov. Nemal by chýbať na žiadnej dobrej párty lebo ľudia sa pri tom dokážu perfektne odviazať.
Zdenko Hoschek Zdenko Hoschek Fotenie s Funface je výborná zábava. Veľmi príjemne mi spestril večer a mám peknú pamiatku na zaujímavý event.
Boris Hanečka Boris Hanečka Za mňa 10 z 10! Určite odporúčam na párty. Vždy to zaberie, nech už ste s Dalajlámom, prezidentom alebo spolužiakmi so základnej!
Slavo Jurko Slavo Jurko Rád sa fotím, takže som si to užíval lebo na každej fotke vyzerám podozrivo dobre, až sa mi to nechce veriť.
Emma Drobná Emma Drobná Bolo to nezabudnuteľné :D Chalani boli fešáci a foťák bol správne zaostrený!
Dodo Kuriľák Dodo Kuriľák Vždy iné, vždy nové a najmä vždy zábavné! Také je fotenie s Funface, ktoré odporúčam každému zábavychtivému :)
Števo Skrúcaný Števo Skrúcaný Aj tá najlešia zábava sa môže stať ešte dokonalejšou vďaka foteniu s FunFace fotoboxom.
Matej „Sajfa“ Cifra Matej „Sajfa“ Cifra FunFace je super, skvelé, je to fakt mega sranda fotenie:)
Thomas Puskailer Thomas Puskailer Fotka je taka špeciálna, že sa budete vždy smiať, tento FunFace je urobený na veky vekov amen.
Adam Ďurica Adam Ďurica Zdravím všetkých , ktorí si naši cestu k FunFace, ja som si ju našiel tiež. Skúsil som to prvý krát, je to naozaj fun, je to sranda a vyskúšajte to!
Martina Mečiarová Martina Mečiarová Fotenie s FunFace je veľmi vtipné, dodáva párty tu správnu zábavu a atmosféru. V konečnom dôsledku na fotografiách od FunFace vyzerám lepšie, ako som si v skutočnosti myslela.
Adela Banášová Adela Banášová Fotenie s FunFace je skvelé. Viem, kedy sa blíži záber, fotky sa vytlačia rýchlo a kvalitne a prekvapivo vyzerám aj celkom fajn:) je to paráda!
Michal Hudák Michal Hudák Dá sa zabaviť aj návštevou stránky uglypeople.com, ale keď stojím pred FunFace fotoboxom, vešajú sa na mňa tie najkrajšie baby na žúre.
Miloš Bubán Miloš Bubán Ak si myslíte, že ste už zažili všetko a nevyskúšali FunFace, tak sa veľmni mýlite. Ak to raz vyskúšate, už budete iba smajlfejs.
Mrva & Stanko Mrva & Stanko My ako firma robíme veľa firemných akcii. Vačšia časť je v serióznej a komornej atmosfére. Vďaka FunFace dokážete ľudí uvoľniť a vidíte aj tváre a pózy, ktoré by ste od týchto ľudi v živote nečakali. Vrelo odporúčam všetkým priaznivcom funny zábavy.
Bruno Ciberej Bruno Ciberej Vďaka FunFace mám opäť raz aj fotky, ktoré nedokážem omylom zmazať z hard disku! ...lebo sú vytlačené!
Twiins Twiins S FunFace si užijeme vždy veľa zábavy. Tento fotokútik nesmie chýbať na žiadnej party.
POLEMIC POLEMIC Nedávaj poker face, daj FunFace !!!
Rišo Pánik Rišo Pánik FunFace je skvelý spôsob, ako zabaviť hostí na svadbe a zároveň mať krásnu spomienku na nich.
Marek Viedenský Marek Viedenský My sme si našu svadbu maximálne užili a FunFace sa stal jej neoddeliteľnou súčasťou. Hostia sa pri fotení naozaj bavili na fotkách je to aj vidieť. Doma sme sa zas na nich pobavili my, super pamiatka odporúčam.
Igor Kmeťo Igor Kmeťo FunFace je super, veľmi sa mi to páči. Je to modrená vec ktorá letí, a som rád, že sa môžem pravidelne zúčastňovať takéhoto fotenia.
Braňo Kostka-Fragile Braňo Kostka-Fragile Chcete mať každú fotku peknú? Foťte s FunFace !!!
Yxo Yxo Je to super. Nebudú len zážitky ale aj spomienky.

Spokojní klienti

Ako funguje FunFace?

Branding

Objednajte si našu fotobúdku a tlačte fotky priamo na mieste. Na firemných eventoch môže každá vytlačená fotka obsahovať korporátne farby, logo, či názov akcie. Pre súkromnú párty, či svadbu, vám vytvoríme grafiku, ktorá bude vo vašom štýle.

Neobmedzená tlač fotiek

Vaši hostia budú nadšení, keď si budú môcť hneď po odfotení fotky vytlačiť. Stovky okamihov si tak odnesú vďaka nášmu fotokútiku hneď so sebou.

Fotopozadia

Aby každá akcia bola jedinečná, môžete si vybrať pozadie, ktoré sa vám páči najviac. Prípadne vám ho vyrobíme na mieru podľa želania. A to všetko v rámci balíku nášho fotoboxu.

Rekvizity

Aká by to bola párty bez tématických prvkov? Zadajte si tému a my vám zabezpečíme rekvizity, s ktorými budú vaši hostia na fotkách vyzerať jednoducho skvele.