Náš fotokútik osvieži všetky firemné akcie

Plánujete vianočný večierok, teambuilding alebo iný firemný večierok? Tak ste na správnom mieste. Prenajmite si náš fotobox a máte o jedinečný program na firemný večierok postarané. Naše vtipné rekvizity a fotostena zaručene vyčaria množstvo úsmevov na tvárach vašich zamestnancov, zabezpečíme skvelú atmosféru a na zábavné fotenie s našim FunFace fotoboxom bude každý rád spomínať.

Firemný branding

Fotokútik, ktorý prenajímame na firemné akcie má štýlový dizajn a nezaberie veľa miesta. Ide o prenosnú selfie fotobúdku s 2 dotykovými obrazovkami, ktorá umožňuje neobmedzenú tlač fotiek priamo na mieste alebo ich zaslanie na email. Každá fotka obsahuje vaše logo, názov firmy, korporátne farby, dátum firemnej akcie alebo čokoľvek, čo budete chcieť odkomunikovať – grafiku pripraví náš grafický tím na mieru.

Tématické firemné akcie

Súčasťou nášho balíka sú aj tématické rekvizity na fotenie a fotostena podľa želania. Kreativite sa pri tom medze nekladú. Námornícka párty, 80.roky alebo gala vianočný večierok? Rekvizity na fotenie pripravíme na mieru a garantujeme, že vyčaríme úsmev na tvári všetkých hostí.

Náš fotokútik je garanciou zábavy každej firemnej párty.