DOTVORTE SI UNIKÁTNU ATMOSFÉRU

Už samotné fotenie pomocou fotobúdky FunFace má svoje čaro, no čo keď vám povieme, že celý zážitok môžete posunút ešte o level vyššie? Pomocou fotosteny na mieru presuniete svoju párty z priestorov obľúbeného podniku, reštaurácie alebo hocakého iného priestoru do netradičných miest.

VYBERTE SI FOTOSTENU PODĽA TÉMY

Oslavujete Halloween? Nie je problém, vyberte si našu strašidelnú fotostenu plnú zubatých tekvíc. Máte šik dress-code, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani James Bond? Skúste fotostenu s agentom 007. Nech už sa rozhodnete pre akúkoľvek tému, vždy sa vieme dohodnúť a pripraviť vám zodpovedajúce pozadie, vďaka ktorým budú vaše fotografie ešte zábavnejšie.

FOTOPOZADIA NA MIERU

PRINESTE NOVÚ ZÁBAVU NA VAŠU AKCIU

Vyberte si jednu z našich fotostien a vytvorte originálne fotky. Ponúkame veselé, romantické alebo rôzne iné tematické fotosteny podľa želania. A to všetko v rámci jednej ceny nášho fotokútiku.

ABSTRAKTNÉ VZORY

Aj keď nemáte určenú tému udalosti, alebo dokonca dress-code, vždy si môžete vybrať z rôznych motívov, ktoré sa hodia na každú párty. Jednofarebné pozadia, jemné kvety, vesmírne motívy alebo dokonca ligotavé opony - výber je len na vás.

VIANOČNÉ FOTOSTENY

Veľkej obľube sa tešia naše vianočné fotosteny, ktoré vás na fotkách prenesú do zasnežených krajín, k voňavým medovníkom alebo priamo pod stromček. Ak plánujete vianočné posedenie s priateľmi či kolegami, toto je to pravé pozadie pre vás event.

ROMANTICKÝ MOTÍV PRE NAJROMANTICKEJŠÍ DEŇ

Ani svadobný deň sa nezaobíde bez svojej tematickej fotosteny. Vyberte si z jemných romantických motívov tvorených srdiečkami alebo kvetmi. Vďaka fotostene zjednotíte fotografie svojich svadobčanov a výsledok bude vyzerať vo vašej fotoknihe skutočne profesionálne!