S REKVIZITAMI JE ZÁBAVA

Máte už rezervovanú fotobúdku, tematické fotopozadie a stále by ste chceli niečo naviac? Dodáme vám zábavné rekvizity! S nimi zažijete pri fotení ešte viac zábavy a fotky budú vážne štýlové. Nemusíte sa báť témy, v našom repertoáre nájdete rôznorodé kúsky, ktoré budú pre vašu párty ako ušité na mieru.

UNIVERZÁLNE REKVIZITY

Aj bez témy sa s rekvizitami zabavíte. Jednou z najuniverzálnejších rekvizít sú emotikony rôznych farieb a veľkostí. Skryte si tváre za emotikony a vytvoríte zábavnú spomienku na párty. Emotikony majú rôzne nálady, preto bude ešte zábavnejšie, ak ich priradíte ľuďom podľa ich nálad a správania. Kto bude „bručoun”?

ZÁBAVNÉ REKVIZITY

Súčasťou nášho balíka fotokabínky sú aj tematické rekvizity, ktoré dodáme na želanie podľa typu a témy vašej párty. Naše rekvizity dajú vašim fotkám nový nádych a vytvoria príjemnú úsmevnú atmosféru. Garantujeme, že sa pri nich vybláznia nielen deti, ale najmä dospelí.

LETO SI PÝTA TROPICKÉ REKVIZITY

Horúce dni, horúce noci a ešte horúcejšie párty! Vylepšite ich pomocou tropických rekvizít plných orosených drinkov, tropického ovocia, papagájov alebo kvetov. V kombinácii s vhodným fotopozadím a rekvizitným drinkom sa v priebehu sekúnd presuniete na nevšednú plážovú párty.

NA VEČIERKY, BÁLY AJ BEÁNIE

Organizujete špecifický bál alebo beániu pre fakultu alebo univerzitu? Vybrať si môžete s tematických rekvizít, ktoré do vášho odboru jednoducho zapadnú! Či už to bude beánia medikov, IT-čkárov, ekonmómov alebo právnikov, na svoje si určite všetci prídu pri fotení s rekvizitami, ktoré reprezentujú ich odbor.