PRENÁJOM SVADOBNEJ FOTOBÚDKY

Objednajte si našu trendy fotobúdku a urobte svoj deň D nezabudnuteľný. Pripravíme romantické fotopozadie na mieru, dáme hosťom vtipné rekvizity a o zábavu je postarané. Naša selfie fotobúdka prinesie foteniu úplne iný nádych a garantuje originálne fotky z vášho svadobného dňa. Najlepšie na tom je, že si vaši hostia vytlačia kvalitné svadobné fotky z našej fotobúdky priamo na mieste. Každú fotku si môžete vytlačiť raz, dva- alebo aj viackrát pretože tlač fotiek je neobmedzená. Hostia si môžu nechať jednu fotku ako spomienku na vašu svadbu a druhú nalepiť do fotoknihy aj s venovaním pre vás. Fotky si môžete poslať aj na mail alebo ich rovno zdieľať na sociálnych sieťach. čítať viac

arrow
shape

FIREMNÉ AKCIE

NÁŠ FOTOKÚTIK OSVEŽI VAŠE FIREMNÉ AKCIE

Hľadáte na vašu firemnú akciu niečo, čo tu ešte nebolo? Ste na správnom mieste. Náš fotokútik je garanciu zábavy každej firemnej párty. Zábavné rekvizity a pozadie zaručene vyčarí množstvo úsmevov na tvári vašich zamestnancov a zabezpečí uvoľnenú atmosféru a improvizované fotenie. Náš fotokútik umožňuje neobmedzenú tlač fotiek priamo na mieste alebo ich zaslanie na mail. Každá fotka môže vaše logo, názov firmy alebo čokoľvek, čo tam budete chcieť mať – grafiku pripravíme na mieru. Pozrite si zoznam našich spokojných klientov v referenciách.

čítať viac

arrow

VEČIERKY, NA KTORÉ SA NEZABÚDA

Kreativite sa u nás medze nekladú. Námornícka, upírska alebo párty v rytme disco 80. rokov? Nič nás nezaskočí - pozrite si naše pozadia a zábavné rekvizity a ak tam nenájdete čo hľadáte, pripravíme vám ich na želanie. Ak chystáte tematický večierok, je to ideálna možnosť ako využiť FunFace fotobox. Naše rekvizity dotvoria outfit vašich hostí a vytvoria uvoľnenú atmosféru. Hostia si vytlačia fotku z fotoboxu priamo na mieste a odnesú si spomienku domov alebo ju môžu zdielať na sociálnych sieťach a podeliť sa o zábavu so svojimi kamarátmi v reálnom čase.

čítať viac