FOTOBÚDKA NA KAŽDÚ OSLAVU

Fotobúdka FunFace sa nestratí na žiadnej oslave. Či už to má byť komornejšia slávnosť v úzkom kruhu známych, romantická udalosť, veľká firemná párty alebo obrovský salón pre verejnosť. Návštevníci alebo hostia každého eventu ocenia zábavu a možnosť vytvoriť si spomienkovú fotografiu.

NEZABUDNUTEĽNÉ TEAMBUILDINGY

Kolektív treba utužovať a teambuildingy sú skvelou príležitosťou, ako to docieliť. Žiadne nudné posedenie pri stole, kde sa medzi sebou bavia len najbližší susedia za stolom. Prenajmite si na teambulding fotobúdku FunFace a sledujte, čo sa začne diať! Kolegovia sa uvoľnia, začnú pózovať, baviť sa a to je tá správna atmosféra, v ktorej sa z neznámych ľudí, zdieľajúcich kancelársky priestor, stávajú kamaráti a tímoví hráči, ktorí sa navzájom podržia. A o tom by mali byť teambuildingy.

AUTOSALÓNY A EXPÁ

Fotobúdka FunFace sa nestratí ani na takých veľkých akciách, akými sú autosalóny alebo EXPO podujatia. Rôzni klienti si objednávajú fotobúdku k svojim stánkom a ponúkajú svojim fanúšikov možnosť zvečniť si pamätné chvíle, napríklad pri novom modeli auta. Na týchto poduajtiach je všetko tip-top, preto upravujeme špeciálne aj fotobúdky. Majú vlastné brandingy a fotoplátna.

SVADOBNÉ ZÁBAVY

Každá nevesta chce svoj veľký deň zvečniť a zachytiť na nádherných fotografiách. Da sa to aj inak! Napríklad pomocou fotobúdky FunFace, ktorá bude pre svadobčanov slúžiť zároveň ako atrakcia. Predstavte si tie skupinky veselých vyobliekaných ľudí, ako šaškujú pred objektívom, následne rovno tlačia fotky a potom ich lepia do knihy so srdcervúcimi popismi. Jednoducho krásna pamiatka na tento krásny deň.