AUTOMATICKÁ FOTOBÚDKA

FunFace fotobox je plne automatická fotobúdka. To znamená, že sa nemusíte trápiť so zložitým manuálnym nastavovaním všetkých tých funkcií, ktoré vás môžu miasť pri zrkadlovkách alebo digitálnych fotoaparátoch. Stačí sa dobre postaviť a cvaknúť. Vďaka tomu si zhotovíte fotografiu z firemnej párty s kolegami alebo z narodeninovej oslavy s priateľmi bez zbytočných „opletačiek”.

DOTYKOVÝ DISPLEJ

Preč sú časy koliesok, tlačidiel, páčok a iných zložitých ovládacích prvkov. FunFace fotobox ovládate jednoducho - cez displej. Vďaka citlivému dotykovému displeju, jednoduchým funkciám a rozhraniu nebudete tápať nad tým, čo treba spraviť, kde treba kliknúť. Všetko vidíte na obrazovke a priamo cez ňu aj zariadenie ovládate.

FOTOGRAFIE PRIAMO NA MIESTE

Fotenie je zábava, ale kde dostanete vašu fotku? No predsa priamo na mieste! S FunFace fotoboxom si svoje fotky môžete vytlačiť hneď po fotení a baviť sa ďalej. Túto funkciu oceníte nielen na rozlúčkovej párty s kamošom, ktorý ide do zahraničia, ale aj na svadbe. Len si to predstavte: zábavné fotenie s kvalitným fotoboxom, fotka do niekoľkých sekúnd vo vašich rukách a šup s ňou do pamätnej knihy pre novomanželov so zábavným popisom!

PODEĽTE SA AJ S OSTATNÝMI

Zatúlaný kolega, kamarátka na dovolenke, známa stráži drobca? Občas na párty chýbajú ľudia, ktorí by sa radi zabavili s vami. Priblížte im atmosféru udalosti aspoň tým, že im pošlete fotografiu z FunFace fotoboxu. Ako? Je to veľmi jednoduché, po odfotení jednoducho zvoľte na dotykovom displeji odoslať a naťukajte želaný e-mail.