O FunFace

Prístroj, ktorý funguje ako selfie fotobúdka, ale bez búdky, takže nezaberá veľa miesta. Ide o foto-digitálnu novinku, prvú na Slovensku. FunFace fotobox je štýlové zariadenie s čistým dizajnom, ktoré bolo navrhnuté tak, aby bolo flexibilné a zároveň robilo kvalitné fotografie, ktoré si môžete okamžite vytlačiť. Fotobox má dotykovú obrazovku, na ktorej môžete sledovať svoje fotky počas fotenia a následne si ich poslať na mail alebo zdielať na sociálnych sieťach. K dispozícii vám bude po celý čas aj nás skúsený zamestnanec, ktorý poskytne asistenciu v prípade potreby. Súčasťou nášho balíku sú aj zábavné rekvizity a fotopozadie podľa vášho želania. Náš fotobox je vhodný na všetky druhy akcií – svadby, firemné večierky, stužkové, výstavy a veľtrhy alebo akékoľvek iné akcie.

funface

FOTOPOZADIA NA MIERU

PRINESTE NOVÚ ZÁBAVU NA VAŠU AKCIU

Vyberte si jednu z našich fotostien a vytvorte originálne fotky. Ponúkame veselé, romantické alebo rôzne iné tematické fotosteny podľa želania. A to všetko v rámci jednej ceny nášho fotokútiku.

ZÁBAVNÉ REKVIZITY

Súčasťou nášho balíka fotokabínky sú aj tematické rekvizity, ktoré dodáme na želanie podľa typu a témy vašej párty. Naše rekvizity dajú vašim fotkám nový nádych a vytvoria príjemnú úsmevnú atmosféru. Garantujeme, že sa pri nich vybláznia nielen deti, ale najmä dospelí.

PARTNERI

BRANDING

PROMUJTE FIRMU VAŠIM LOGOM NA FOTKÁCH

Ak chcete odprezentovať logo vašej firmy, názov akcie alebo akúkoľvek inú grafiku, stačí ak nám pošlete návrh a o všetko ostatné sa už postaráme. Každý, kto sa odfotí fotobúdkou, bude mať vaše logo na svojej fotke.