ČO JE FUNFACE FOTOBOX?

Prístroj, ktorý funguje ako selfie fotobúdka, ale bez búdky, takže nezaberá veľa miesta. Ide o foto-digitálnu novinku, prvú na Slovensku. FunFace fotobox je štýlové zariadenie s čistým dizajnom, ktoré bolo navrhnuté tak, aby bolo flexibilné a zároveň robilo kvalitné fotografie, ktoré si môžete okamžite vytlačiť. Fotobox má dotykovú obrazovku, na ktorej môžete sledovať svoje fotky počas fotenia a následne si ich poslať na mail alebo zdielať na sociálnych sieťach. K dispozícii vám bude po celý čas aj nás skúsený zamestnanec, ktorý poskytne asistenciu v prípade potreby. Súčasťou nášho balíku sú aj zábavné rekvizity a fotopozadie podľa vášho želania. Náš fotobox je vhodný na všetky druhy akcií – svadby, firemné večierky, stužkové, výstavy a veľtrhy alebo akékoľvek iné akcie.

funface

FOTOPOZADIA NA MIERU

PRINESTE NOVÚ ZÁBAVU NA VAŠU AKCIU

Vyberte si jednu z našich fotostien a vytvorte originálne fotky. Ponúkame veselé, romantické alebo rôzne iné tematické fotosteny podľa želania. A to všetko v rámci jednej ceny nášho fotokútiku.

shape ZÁBAVNÉ REKVIZITY

Súčasťou nášho balíka fotokabínky sú aj tematické rekvizity, ktoré dodáme na želanie podľa typu a témy vašej párty. Naše rekvizity dajú vašim fotkám nový nádych a vytvoria príjemnú úsmevnú atmosféru. Garantujeme, že sa pri nich vybláznia nielen deti, ale najmä dospelí .

BRANDING

PROMUJTE FIRMU VAŠIM LOGOM NA FOTKÁCH

Ak chcete odprezentovať logo vašej firmy, názov akcie alebo akúkoľvek inú grafiku, stačí ak nám pošlete návrh a o všetko ostatné sa už postaráme. Každý, kto sa odfotí fotobúdkou, bude mať vaše logo na svojej fotke.