Najčastejšie otázky

Aká je veľkosť fotobúdky?

FunFace fotobox má moderný dizajn, ktorý nezaberá veľa miesta. Je to vlastne fotobúdka bez búdky, ktorú tvorí fotoaparát s veľkým dotykovým displayom. Súčasťou nášho balíku je aj fotostena, ktorá má rozmer 2,80m na šírku a 2,30m na výšku. Odporúčame, aby fotostena bola vzdialená 2 až 3 metre od fotoboxu. V prípade záujmu, môžeme pripaviť aj customizovaný rozmer fotosteny.

Je možné umiestniť fotokútik aj do exteriéru?

Áno, náš fotobox je možné umiestniť do interiéru, ale aj do exteríeru. V prípade exteriéru je ale potrebné umiestniť fotobox pod prístrešok, aby bol schovaný v prípade zlého počasia. Odporúčame vyhradiť na fotobúdku priestor v rozmere 3x3 metre.

Musí byť fotobúdka umiestnená v blízkosti elektrickej zásuvky?

Áno, na obsluhu fotoboxu je potrebné elektrické napájanie (230V).

Dodáte aj rekvizity, alebo tie je potrebné zabezpečiť zvlášť?

V rámci každého balíka poskytujeme tématické rekvizity. Rekvizity neustále dopĺňame podľa aktuálnych požiadaviek a trendov, takže si určite nájdete to svoje. V prípade záujmu vieme dodať akékoľvek rekvizity aj na mieru. Súčasťou balíka je aj fotostena.

Koĺko trvá rozloženie fotobúdky?

Rozloženie fotobúdky trvá približne pol hodinu. Štandardne chodíme na akciu hodinu pred tým, ako má začať fotenie. Na rozloženie fotobúdky nepotrebujeme vašu asistenciu, fotobúdku rozloží a pripraví náš kolega, ktorý bude fotobox aj obsluhovať.

Kedy chodíte na svadby?

Čas a dĺžka fotenia závisí od vašich požiadaviek. Väčšinou začíname po skončení večere, pričom prídeme približne hodinu pred začiatkom fotenia, aby sme fotobox pripravili.

Koľko fotiek si môžem vytlačiť?

Tlač fotiek nie je obmedzená. Fotku si môžete vytlačiť raz, dvakrát alebo aj desaťkrát, jednotlivo pre každého hosťa, ktorý si chce odniesť fotku na pamiatku. Tlač fotky trvá len 7 sekúnd. Fotku si môžete vytlačiť priamo na mieste hneď po odfotení, alebo aj neskôr – všetky fotky sa ukladajú v galérii, ktorú si môžu vaši hostia prelistovať a vytlačiť tak fotky aj spätne.
Všetky fotky je zároveň možné sharovať v reálnom čase aj na sociálnych sietiach alebo poslať na mail s predpripravným customizovaným odkazom.

Aká je kvalita a rozmer vytlačených fotiek?

Máte na výber z troch formátov – jednofotku na šírku alebo dvojfotku a trojfotku na výšku. Na všetkých fotkách môže byť umiestnený aj pásik – s názvom akcie, dátumom a pod. – ktorý pripraví náš gragický tím na mieru a ktorý sa automaticky zobrazí na každej vytlačenej fotke
Ako novinku ponúkame aj tzv. Istafotku, na ktorej odkumikujeme vaše #hastagy a doplníme likes.

Posielate fotky po skončení akcie aj elektronicky?

Áno. Náš fotokútik je celý čas online, t.j. viete si poslať fotky hneď na mieste na svôj email alebo ich sharnuť v reálnom čase na sociálne siete. Po skončení akcie pošleme celý album fotiek na mail, a to vo forme linku na galériu na našej webovej stránke, ku ktorej sa dostanete vy a následne aj vaši hostia len cez heslo. Môžete si tam prehliadať alebo stiahnúť všetky fotky.

Kde sídlite?

FunFace má sídlo v Bratislave, ale máme skúsenosti s akciami po celom Slovensku aj v zahraničí.