Originálne fotenie

Objednajte si fotokútik na svadbu a urobte svoj deň D nezabudnuteľným. Pripravíme romantické fotopozadie na mieru, dáme hosťom vtipné rekvizity na fotenie a o zábavu je postarané.

Ideálny program svadby

Naša selfie fotobúdka dodá foteniu úplne iný rozmer a garantuje okrem skvelej zábavy aj originálne fotky z vášho veľkého dňa. Všetci určite ocenia, že si môžu kvalitné svadobné fotografie z našej fotobúdky vytlačiť priamo na mieste. Hostia si môžu nechať jednu fotografiu ako spomienku na vašu svadbu a druhú nalepiť do fotoknihy aj so svojim venovaním pre vás. Fotografie si môžete poslať aj na email alebo ich rovno zdieľať na sociálnych sieťach. Rovnako si môžete vybrať typ fotografií – chcete jednofotky, dvoj a trojfotky alebo GIF-ká ? Nie je to pre nás problém, typ svadobných fotografií prispôsobíme podľa vašich požiadaviek.

Hľadáte originálny svadobný dar?

Prenájom svadobného fotokútika FunFace je vhodný aj ako svadobný dar, ktorým nepohrdne určite žiadna nevesta. Našu selfie fotobúdku si môžete prenajať na pár hodín alebo aj na celú noc. Je to štýlové zariadenie s pekným dizajnom a 2 dotykovými obrazovkami, ktoré nezaberie veľa miesta – či už máte svadbu v kaštieli, hoteli alebo vo vonkajšom prostredí. Svadobná fotobúdka určite vyčarí úsmev na tvári každého svadobčana.

Rekvizity na svadbu

Súčasťou prenájmu svadobného fotokútika sú aj rekvizity a romantické pozadia (link). Naše rekvizity dajú svadobným fotografiám nový rozmer a vytvoria pohodovú atmosféru. Garantujeme, že sa pri nich vybláznia nielen deti, ale hlavne dospelí. Chcete vlastnú fotostenu s Vašim motívom svadby? Ani to nie je problém, pošlite nám vaše svadobné oznámenie alebo vašu predstavu a my vám fotostenu pripravíme na mieru.

Pozrite si fotky našich štastných neviest