11 Jan
Fotobúdka na plese? FunFace a plesanie jednoducho idú dokopy!

Máme tu plesovú sezónu! Ženy už stresujú, čo si oblečú, páni s pokojom sebe vlastným uvažujú, čo budú piť, no a my vo FunFace sa chystáme na plesový nápor. Pretože fotobúdka na ples proste patrí.

03 Jan
Tematická svadobná fotostena pre váš veľký deň

Váš Deň D sa blíži závratnou rýchlosťou. Ani sa nenazdáte a je tu - a s ním všetky tie príjemné (a občas aj menej príjemné) starosti, ktoré so sebou organizácia svadby prináša. Najmä ak bude zábava prebiehať v interiéri, nemali by ste zabudnúť na fotostenu.

21 Dec
Silvester sa blíži - máte už svoj fotokútik na párty?

Ak je v roku nejaký deň, kedy sa z bežných ľudí stávajú náruživý selfíčkari, je to určite Silvester. S ručičkami blížiacimi sa k polnoci však v priamej úmere klesá schopnosť zachytiť ostré a, povedzme si otvorene, kompozične aspoň trochu dobré fotografie. Našťastie máme riešenie.

15 Dec
Nudný teambuilding? S FunFace určite nie!

Organizovať teambuilding nie je jednoduchá záležitosť. Čím viac účastníkov, tým rôznorodejšie požiadavky. Ako nájsť prienik medzi záujmami zamestnancov a zorganizovať firemnú akciu, na ktorej sa bavia všetci?

19 Sep
Náš fotokútik navštívil novootvorené svadobné priestory v Malackách PAPAGRILL

V našom rodnom meste sa otvorili krásne priestory ideálne na svadbu, firemný event alebo oslavu narodenín. Náš fotokútik bol pri tom.