Zaznamenávanie a zachytávanie vzácnych okamihov a spomienok je stále viac a viac dôležité.
S nástupom moderných technológií a kreatívnych nápadov prichádza FunFace s inovatívnym
produktom, ktorý ponúka nový pohľad na zdieľanie a uchovávanie osobných chvíľ.

Instagram sa stal kľúčovou platformou pre firmy na propagáciu svojej značky a spojenie so svojím publikom. Výsledkom je, že konkurencia na platforme je tvrdá a podniky neustále hľadajú spôsoby, ako vyniknúť. No vylepšiť svoj profil nechcú vždy len firmy, ale aj rôzni influenceri, či mladí ľudia.

 

Na rodinných oslavách je dôležité, aby sa všetci hostia cítili príjemne a bavili sa. Preto je dôležité vybrať vhodné produkty, ktoré prispievajú k dobrej nálade. Takých produktov má FunFace vo svojej ponuke hneď niekoľko. Vyberte to pravé pre každú vekovú kategóriu.

Počuli ste už o FunFace Matrix 3D či Twist 360, ale neviete si predstaviť ako ich využiť na vašej akcii? Dáme vám hneď niekoľko dôvodov, prečo neváhať a okamžite ich objednať na každú párty.

Na konferenciách, veľtrhoch a expo výstavách sa zúčastňujú stovky ľudí, no rovnako sa tam zvyčajne nachádza aj množstvo predajcov. Každý sa zamýšľa ako svoj stánok odlíšiť a na prvý pohľad zaujať návštevníkov a primäť ich stráviť čo najviac času práve v tom svojom. Ako k tomu môže pomôcť FunFace Fotobox?

Fit Light je skvelým spestrením športovým teambuildingov, detských osláv ale dá sa využiť aj ako osvieženie tréningu pre športovcov v rôznych vekových kategóriách. Čo presne je Fit Light, ako funguje a prečo si ho objednať?

Plánujete firemný večierok, svadbu alebo akúkoľvek inú akciu na ktorej nesmie chýbať zábava? S FunFace máte na výber mnoho zábavných produktov, ktoré potešia na párty hostí každej vekovej kategórie. Čo všetko patrí do portfólia FunFace?

Vďaka fotobúdke budú mať všetci hostia na vašej udalosti nezabudnuteľné spomienky. Ak si však fotobúdku prispôsobíte na svoju udalosť, môže vám pomôcť vytvoriť aj jedinečnú atmosféru, ktorú vďaka fotkám vždy rýchlo pripomeniete. Čo všetko sa dá vo fotobúdke a produktoch, ktoré sa s ňou spájajú prispôsobiť?

Plánovanie svadby môže byť pre mnohé páry časovo náročné. Každoročne sa menia rôzne svadobné trendy od typu šiat, cez druh výzdoby až po štýl svadobných fotografií. Poradíme vám ako vašu svadbu zachytiť pomocou najnovších technológií a spomienky spraviť naozaj nezabudnuteľnými pre seba aj všetkých hostí. Aké sú svadobné trendy fotenia v roku 2022?

Na svadbách, či rôznych oslavách sú v posledných rokoch čím ďalej, tým obľúbenejšie fotoaparáty, ktoré ihneď na mieste vytlačia fotky pre všetkých hostí. Fotografie vám vytlačí aj FunFace Printka. Aké sú rozdiely medzi Printkou a Instax fotoaparátmi?

FunFace fotobox úspešne pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 8 rokov. Spolu s našimi spokojnými zákazníkmi sme absolvovali už cez 3000 rôznych druhov akcií. Rozhodli sme sa rozšíriť naše pôsobenie a zábavné fotenie vo FunFace fotokútiku prinášame aj do Prahy.

Či pracujete v priemysle organizovania večierkov a rôznych udalostí alebo si chcete len sami spraviť skvelú svadbu či oslavu, je niekoľko vecí, vďaka ktorým bude vaša párty nezabudnuteľná. Fotokútik je jednoznačne jednou z nich. Na akých eventoch by teda FunFace Fotobox nemal chýbať?