FunFace fotobox úspešne pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 8 rokov. Spolu s našimi spokojnými zákazníkmi sme absolvovali už cez 3000 rôznych druhov akcií. Rozhodli sme sa rozšíriť naše pôsobenie a zábavné fotenie vo FunFace fotokútiku prinášame aj do Prahy.

Či pracujete v priemysle organizovania večierkov a rôznych udalostí alebo si chcete len sami spraviť skvelú svadbu či oslavu, je niekoľko vecí, vďaka ktorým bude vaša párty nezabudnuteľná. Fotokútik je jednoznačne jednou z nich. Na akých eventoch by teda FunFace Fotobox nemal chýbať?

Chceli by ste si na svoju akciu objednať fotokútik, ale neviete si z našich produktov vybrať medzi FunFace Fotoboxom a FunFace Zrkadlom? Prezradíme vám, aký je medzi týmito dvoma produktami rozdiel a možno vám tým výber uľahčíme.

Dobré jedlo a nápoje sú základom každej narodeninovej oslavy. Okrem toho však úspech oslavy závisí aj od toho, aká je na nej zábava. Máme pre vás 5 tipov na aktivity, ktoré zaručene zabavia všetkých hostí.

FunFace Graffiti Wall a Graffiti TV posúvajú fotokútik na úplne iný level. Každý hosť na akcii bude vďaka nim môcť vyskúšať svoju kreativitu.

Nech už plánujete akúkoľvek párty, zorganizovať akciu pre väčšie množstvo ľudí je časovo dosť náročné. Dali sme preto dokopy zopár tipov, ktoré vám pomôžu ušetriť pri plánovaní akcie čo najviac času.

Plánujete svadbu a na zozname vašich hostí sa nachádzajú aj páry s deťmi? Pripravte pre nich program, ktorý ich určite zabaví. Deti často nevedia obsedieť ani len počas rýchleho obedu v reštaurácii, nieto ešte celý večer na svadbe. Máme preto pre vás zopár tipov ako deti na svadbe zabaviť tak, že nebudú chcieť odísť a užijú si ju rovnako ako aj ich rodičia.

Rozmýšľate, či si objednáte FunFace Fotobox alebo si vašu akciu zvládnete dobre nafotiť aj sami? Tu je pár dôvodov, prečo bude fotokútik lepším nápadom:

Pokiaľ nepatríte medzi event manažérov, tak vaša svadbu bude pravdepodobne jednou z najväčších akcií, aké kedy naplánujete. Máme pre vás pár tipov, na čo myslieť pri plánovaní svadobného fotokútika, aby ste sa počas svojho večera mohli už len baviť a tešiť sa zo skvelých fotiek.

Zdajú sa vám firemné perá už nudné a chceli by ste hostí na vašej párty potešiť originálnejším darčekom? Pozrite si pár tipov, pri ktorých sa môžete inšpirovať čo rozdávať na firemných akciách, aby ľudia dostali niečo, čo ich poteší a zároveň to aj využijú.

Pre každého milovníka poriadnych párty je fotozrkadlo povinnou jazdou. Ako vlastne funguje a čo všetko s ním môžete na párty robiť? Fotozrkadlo je jedna z našich nových vychytávok, ktoré vám pravidelne prinášame pre ešte lepšie párty, firemné akcie, teambuildingy alebo promo eventy. Vy aj vaši hostia si s ním užijete kopec zábavy.

Viete si predstaviť zatvorený fotobox na nejakej párty? My teda nie. Aspoň nie v prípade, že fotenie má byť zábavné a pohodlné pre viacerých ľudí. Poďme sa preto pozrieť na dôvody, prečo je FunFace openspace fotobúdka taká skvelá!