Plánujete firemný večierok, svadbu alebo akúkoľvek inú akciu na ktorej nesmie chýbať zábava? S FunFace máte na výber mnoho zábavných produktov, ktoré potešia na párty hostí každej vekovej kategórie. Čo všetko patrí do portfólia FunFace?

Vďaka fotobúdke budú mať všetci hostia na vašej udalosti nezabudnuteľné spomienky. Ak si však fotobúdku prispôsobíte na svoju udalosť, môže vám pomôcť vytvoriť aj jedinečnú atmosféru, ktorú vďaka fotkám vždy rýchlo pripomeniete. Čo všetko sa dá vo fotobúdke a produktoch, ktoré sa s ňou spájajú prispôsobiť?

Plánovanie svadby môže byť pre mnohé páry časovo náročné. Každoročne sa menia rôzne svadobné trendy od typu šiat, cez druh výzdoby až po štýl svadobných fotografií. Poradíme vám ako vašu svadbu zachytiť pomocou najnovších technológií a spomienky spraviť naozaj nezabudnuteľnými pre seba aj všetkých hostí. Aké sú svadobné trendy fotenia v roku 2022?

Na svadbách, či rôznych oslavách sú v posledných rokoch čím ďalej, tým obľúbenejšie fotoaparáty, ktoré ihneď na mieste vytlačia fotky pre všetkých hostí. Fotografie vám vytlačí aj FunFace Printka. Aké sú rozdiely medzi Printkou a Instax fotoaparátmi?

FunFace fotobox úspešne pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 8 rokov. Spolu s našimi spokojnými zákazníkmi sme absolvovali už cez 3000 rôznych druhov akcií. Rozhodli sme sa rozšíriť naše pôsobenie a zábavné fotenie vo FunFace fotokútiku prinášame aj do Prahy.

Či pracujete v priemysle organizovania večierkov a rôznych udalostí alebo si chcete len sami spraviť skvelú svadbu či oslavu, je niekoľko vecí, vďaka ktorým bude vaša párty nezabudnuteľná. Fotokútik je jednoznačne jednou z nich. Na akých eventoch by teda FunFace Fotobox nemal chýbať?

Chceli by ste si na svoju akciu objednať fotokútik, ale neviete si z našich produktov vybrať medzi FunFace Fotoboxom a FunFace Zrkadlom? Prezradíme vám, aký je medzi týmito dvoma produktami rozdiel a možno vám tým výber uľahčíme.

Dobré jedlo a nápoje sú základom každej narodeninovej oslavy. Okrem toho však úspech oslavy závisí aj od toho, aká je na nej zábava. Máme pre vás 5 tipov na aktivity, ktoré zaručene zabavia všetkých hostí.

FunFace Graffiti Wall a Graffiti TV posúvajú fotokútik na úplne iný level. Každý hosť na akcii bude vďaka nim môcť vyskúšať svoju kreativitu.

Nech už plánujete akúkoľvek párty, zorganizovať akciu pre väčšie množstvo ľudí je časovo dosť náročné. Dali sme preto dokopy zopár tipov, ktoré vám pomôžu ušetriť pri plánovaní akcie čo najviac času.

Plánujete svadbu a na zozname vašich hostí sa nachádzajú aj páry s deťmi? Pripravte pre nich program, ktorý ich určite zabaví. Deti často nevedia obsedieť ani len počas rýchleho obedu v reštaurácii, nieto ešte celý večer na svadbe. Máme preto pre vás zopár tipov ako deti na svadbe zabaviť tak, že nebudú chcieť odísť a užijú si ju rovnako ako aj ich rodičia.

Rozmýšľate, či si objednáte FunFace Fotobox alebo si vašu akciu zvládnete dobre nafotiť aj sami? Tu je pár dôvodov, prečo bude fotokútik lepším nápadom: