FunFace Graffiti Wall a Graffiti TV posúvajú fotokútik na úplne iný level. Každý hosť na akcii bude vďaka nim môcť vyskúšať svoju kreativitu.

Nech už plánujete akúkoľvek párty, zorganizovať akciu pre väčšie množstvo ľudí je časovo dosť náročné. Dali sme preto dokopy zopár tipov, ktoré vám pomôžu ušetriť pri plánovaní akcie čo najviac času.

Plánujete svadbu a na zozname vašich hostí sa nachádzajú aj páry s deťmi? Pripravte pre nich program, ktorý ich určite zabaví. Deti často nevedia obsedieť ani len počas rýchleho obedu v reštaurácii, nieto ešte celý večer na svadbe. Máme preto pre vás zopár tipov ako deti na svadbe zabaviť tak, že nebudú chcieť odísť a užijú si ju rovnako ako aj ich rodičia.

Rozmýšľate, či si objednáte FunFace Fotobox alebo si vašu akciu zvládnete dobre nafotiť aj sami? Tu je pár dôvodov, prečo bude fotokútik lepším nápadom:

Pokiaľ nepatríte medzi event manažérov, tak vaša svadbu bude pravdepodobne jednou z najväčších akcií, aké kedy naplánujete. Máme pre vás pár tipov, na čo myslieť pri plánovaní svadobného fotokútika, aby ste sa počas svojho večera mohli už len baviť a tešiť sa zo skvelých fotiek.

Zdajú sa vám firemné perá už nudné a chceli by ste hostí na vašej párty potešiť originálnejším darčekom? Pozrite si pár tipov, pri ktorých sa môžete inšpirovať čo rozdávať na firemných akciách, aby ľudia dostali niečo, čo ich poteší a zároveň to aj využijú.

Pre každého milovníka poriadnych párty je fotozrkadlo povinnou jazdou. Ako vlastne funguje a čo všetko s ním môžete na párty robiť? Fotozrkadlo je jedna z našich nových vychytávok, ktoré vám pravidelne prinášame pre ešte lepšie párty, firemné akcie, teambuildingy alebo promo eventy. Vy aj vaši hostia si s ním užijete kopec zábavy.

Viete si predstaviť zatvorený fotobox na nejakej párty? My teda nie. Aspoň nie v prípade, že fotenie má byť zábavné a pohodlné pre viacerých ľudí. Poďme sa preto pozrieť na dôvody, prečo je FunFace openspace fotobúdka taká skvelá!

 

Skúšali ste už niekedy fotiť deti na narodeninovej párty? Nájdete pár hanblivcov, niekoľko hercov a herečiek, ktorí sa radi predvádzajú a zvyšok... nenájdete. Pretože deti sa na párty chcú baviť a nie fotiť. Spravte z fotenia zábavu a pripravte si na detskú narodeninovú párty FunFace Fotobox. Naháňačky, skrývačky, veselé pokriky a sem-tam nejaký plač, to je bežná narodeninová párty drobcov. Sedieť nepohnute na mieste a pozerať do objektívu je pre decká príšerná nuda, ak k tomu nemôžu niečo robiť. Čo tak narodeninové fotenie ozvláštniť?

Potrebujete na svoj event alebo svadbu prepraviť väčšie množstvo tovaru, rekvizít alebo akýchkoľvek iných predmetov? Plánujete sťahovanie domácnosti, či firmy alebo chcete nakúpiť nový nábytok a nemáte ho ako prepraviť? FunFace odporúča prenájom dodávok od prenajmisi-auto.sk

Fascinovali vás vždy pohyblivé fotografie v Harry Potterovi? Chcete aj vy poslať svojim známym fotku na ktorej im kývate? Teraz máte túto možnosť vďaka 3D Matrixu od FunFace.

Vo FunFace portfóliu nájdete mnoho rôznych produktov. Patria medzi ne napríklad aj FunFace Fotobox a Printka. Aký je medzi týmito produktmi rozdiel? Na akých eventoch nájdu to správne uplatnenie?