Svadobná sezóna je za dverami a väčšina budúcich neviest si teraz určite kladie rôzne otázky: Čo robiť? Čakať? Presunúť termín alebo kvôli koronavírusu zrušiť celú svadbu? Mesiace plánovania, zháňania dodávateľov, vyberania šiat – svadba stojí budúcich novomanželov nie len veľa úsilia, ale aj peňazí. Ak máte naplánovanú svadbu, ale súčasná situácia vám, bohužiaľ, narušila plány tu je pár odporúčaní ako sa v momentálnej situácii zachovať.

FunFace fotozrkadlo je jedinečný interaktívny produkt na vyváranie fotografií. Funguje na podobnom princípe ako FunFace fotobox, ale má elegantný dizajn, ktorý hostí na akejkoľvek akcii hneď zaujme. Ak chcete, aby ľudia na vašej akcii vraveli "wow", pomocou vysokého vysvieteného fotozrkadla to určite docielite. Zrkadlo je samo o sebe zaujímavým dizajnovým prvkom a v akomkoľvek priestore skvele doplní výzdobu.

FunFace fotobox sa už zúčastnil na mnohých firemných akciách a pre našich klientov sme vytvorili mnohé kreatívne dizajny na mieru. Kvalitný branding je jedným zo základov vytvorenia profesionálne vyzerajúcej udalosti.

Takmer na každej akcii si môžete všimnúť mnohých ľudí, ktorí si robia selfie fotky. Niektorí to robia nenápadne, iní pokojne v strede miestnosti so skupinou kamarátov. Prečo by však všetci mohli namiesto selfie fotiek radšej využiť fotokútik?

Chystáte sa svadbu a neviete vymyslieť originálny darček, ktorý novomanželov určite poteší? Darujte im FunFace fotobox! Potešíte tak nie len ženícha a nevestu ale všetkých hostí, ktorí sa pri fotení určite skvele zabavia.

V januári začína plesová sezóna. Ak sa aj vy chystáte zorganizovať ples, prečítajte si nasledujúce tipy na čo pri organizácií nezabudnúť a čím ples ozvláštniť.

Vedeli ste, že vo FunFace vám okrem zábavného fotenia vo fotoboxe vieme pomôcť aj s ďalšou zábavou na váš večierok? Vyskúšajte napríklad skvelý doplnok na párty Fit Light.

Opäť sa blíži Silvester a vy rozmýšľate ako zorganizovať párty s najlepšími aktivitami? Prečítajte si pár tipov, ktorými zabavíte hostí na menšej aj väčšej párty.

Fotenie s FunFace nadobudlo úplne nový rozmer. Fotky teraz môžete mať aj v podobe 3D animácie. Hostí na vašej párty tak viete prekvapiť a zabaviť ešte viac

Vianočný večierok pre svojich zamestnancov v dnešnej dobe plánuje už väčšina firiem. Samozrejme, že by potom boli radi, aby sa zamestnanci vianočnej párty aj zúčastnili. Ako naplánovať taký vianočný večierok, ktorý nikto nebude chcieť zmeškať?

Svadby v zime môžu byť nesmierne magické a romantické. Aké sú výhody a nevýhody svadby v zime? Čím môžete zimnú svadbu ozvláštniť a ako na nej vytvoriť jedinečnú atmosféru?

Rozhodli ste sa ukázať svoje umenie verejnosti a chcete usporiadať vernisáž? Na čo by ste pri organizácií vernisáže nemali zabudnúť? Ako svoju vernisáž oživiť a zabaviť pozvaných hostí?