Vedeli ste, že vo FunFace vám okrem zábavného fotenia vo fotoboxe vieme pomôcť aj s ďalšou zábavou na váš večierok? Vyskúšajte napríklad skvelý doplnok na párty Fit Light.

Opäť sa blíži Silvester a vy rozmýšľate ako zorganizovať párty s najlepšími aktivitami? Prečítajte si pár tipov, ktorými zabavíte hostí na menšej aj väčšej párty.

Fotenie s FunFace nadobudlo úplne nový rozmer. Fotky teraz môžete mať aj v podobe 3D animácie. Hostí na vašej párty tak viete prekvapiť a zabaviť ešte viac

Vianočný večierok pre svojich zamestnancov v dnešnej dobe plánuje už väčšina firiem. Samozrejme, že by potom boli radi, aby sa zamestnanci vianočnej párty aj zúčastnili. Ako naplánovať taký vianočný večierok, ktorý nikto nebude chcieť zmeškať?

Svadby v zime môžu byť nesmierne magické a romantické. Aké sú výhody a nevýhody svadby v zime? Čím môžete zimnú svadbu ozvláštniť a ako na nej vytvoriť jedinečnú atmosféru?

Rozhodli ste sa ukázať svoje umenie verejnosti a chcete usporiadať vernisáž? Na čo by ste pri organizácií vernisáže nemali zabudnúť? Ako svoju vernisáž oživiť a zabaviť pozvaných hostí?

Fotokútik na každej akcii prináša nie len zábavu, ale každý hosť si môže odniesť aj vytlačené fotografie. Ako však tieto fotky využiť keď si ich prinesiete domov? Pozrite si inšpirácie čo s nimi robiť, aby vám spríjemňovali dni ešte dlhú dobu.

Stužkovú by si samozrejme každý chcel zapamätať ako jednu najlepších alebo aspoň najzábavnejších udalostí. Ako však celú slávnosť zorganizovať tak, aby všetko dobre dopadlo?

V posledných rokoch si ľudia obľúbili Halloweenske party a radi sa zabavia v kostýmoch,  strašidelne pomaľovaní. Ak plánujete robiť Halloweensku party aj vy, inšpirujte sa nasledovnými tipmi, čo by ste na svojej akcii nemali zabudnúť:

Pri výbere fotokútika chcete určite nájsť dodávateľa, ktorý dodá kvalitný produkt za primeranú cenu. Majte na pamäti, že cena by nemala byť jediným faktorom na ktorý sa zameriate. Lacnejšie spoločnosti majú často na to prečo sú lacné dôvody, ktoré by vás nepotešili. Ak si chcete na svoju akciu objednať fotokútik, odporúčame zamyslieť sa nad nasledovnými bodmi:

Ak sa objavíte so svojim dieťaťom na akcii kde sa nachádza aj FunFace fotobox alebo na takomto podujatí vidíte rodiča s dieťaťom, je veľmi pravdepodobné, že dieťa hneď začne rodičov ťahať, aby šli fotokútik vyskúšať. Prečo je to tak? Čo deti tak milujú na fotoboxoch?

Vizuálny obsah je nesmierne zaujímavý pre väčšinu zákazníkov. Fotokútik vie pri konferenciách, veľtrhoch alebo uvedení produktov na trh pomôcť vytvoriť povedomie o značke alebo produkte a rovnako vám môže pomôcť budovať silnejší vzťah so zákazníkmi.

Prečo by ste mali do svojej marketingovej stratégie pri najbližšej firemnej akcii začleniť aj FunFace fotobox?