Vianočný večierok pre svojich zamestnancov v dnešnej dobe plánuje už väčšina firiem. Samozrejme, že by potom boli radi, aby sa zamestnanci vianočnej párty aj zúčastnili. Ako naplánovať taký vianočný večierok, ktorý nikto nebude chcieť zmeškať?

Svadby v zime môžu byť nesmierne magické a romantické. Aké sú výhody a nevýhody svadby v zime? Čím môžete zimnú svadbu ozvláštniť a ako na nej vytvoriť jedinečnú atmosféru?

Rozhodli ste sa ukázať svoje umenie verejnosti a chcete usporiadať vernisáž? Na čo by ste pri organizácií vernisáže nemali zabudnúť? Ako svoju vernisáž oživiť a zabaviť pozvaných hostí?

Fotokútik na každej akcii prináša nie len zábavu, ale každý hosť si môže odniesť aj vytlačené fotografie. Ako však tieto fotky využiť keď si ich prinesiete domov? Pozrite si inšpirácie čo s nimi robiť, aby vám spríjemňovali dni ešte dlhú dobu.

Stužkovú by si samozrejme každý chcel zapamätať ako jednu najlepších alebo aspoň najzábavnejších udalostí. Ako však celú slávnosť zorganizovať tak, aby všetko dobre dopadlo?

V posledných rokoch si ľudia obľúbili Halloweenske party a radi sa zabavia v kostýmoch,  strašidelne pomaľovaní. Ak plánujete robiť Halloweensku party aj vy, inšpirujte sa nasledovnými tipmi, čo by ste na svojej akcii nemali zabudnúť:

Pri výbere fotokútika chcete určite nájsť dodávateľa, ktorý dodá kvalitný produkt za primeranú cenu. Majte na pamäti, že cena by nemala byť jediným faktorom na ktorý sa zameriate. Lacnejšie spoločnosti majú často na to prečo sú lacné dôvody, ktoré by vás nepotešili. Ak si chcete na svoju akciu objednať fotokútik, odporúčame zamyslieť sa nad nasledovnými bodmi:

Ak sa objavíte so svojim dieťaťom na akcii kde sa nachádza aj FunFace fotobox alebo na takomto podujatí vidíte rodiča s dieťaťom, je veľmi pravdepodobné, že dieťa hneď začne rodičov ťahať, aby šli fotokútik vyskúšať. Prečo je to tak? Čo deti tak milujú na fotoboxoch?

Vizuálny obsah je nesmierne zaujímavý pre väčšinu zákazníkov. Fotokútik vie pri konferenciách, veľtrhoch alebo uvedení produktov na trh pomôcť vytvoriť povedomie o značke alebo produkte a rovnako vám môže pomôcť budovať silnejší vzťah so zákazníkmi.

Prečo by ste mali do svojej marketingovej stratégie pri najbližšej firemnej akcii začleniť aj FunFace fotobox?

Zvyčajne sa každá svadba sa skladá z obradu a hostiny. Práve na zábavu na svadobnej hostine sa najviac teší väčšina pozvaných. To aký program na svadbe bude, by malo záležať najmä od vkusu mladomanželov. Tu však máte pár tipov, ktorými svadobný program môžete obohatiť.

Fotokútik na svadbe zabezpečí nie len skvelé fotky, ale aj výbornú zábavu. Pre hostí budú fotografie, ktoré si môžu okamžite odniesť skvelým darčekom. Aké fotky by ste si na svadbe určite nemali vo fotokútiku zabudnúť spraviť?

Teambuildingy a firemné večierky môžu upevňovať priateľstvá, zlepšovať spoluprácu medzi zamestnancami a zvyšovať spokojnosť s prácou. Pre firmu ale môžu byť aj obrovskou stratou času a peňazí. Najmä menšie firmy zvyčajne nemajú na firemný večierok tisíce eur. Ako teda spraviť skvelý  večierok, ktorý nezruinuje firemný rozpočet?