27 Sep

Ako ušetriť čas pri plánovaní narodeninovej párty?

Nech už plánujete akúkoľvek párty, zorganizovať akciu pre väčšie množstvo ľudí je časovo dosť náročné. Dali sme preto dokopy zopár tipov, ktoré vám pomôžu ušetriť pri plánovaní akcie čo najviac času.

Pozvánky zasielajte online

Šetrite čas už pri pozývaní hostí a rozpošlite digitálne pozvánky. Nebudete sa tak musieť stresovať kedy a kde pozvánky vytlačíte a kedy sa stihnete osobne s každým stretnúť, aby ste mu pozvánku odovzdali. Digitálne pozvánky môžete navyše vytvoriť veľmi originálne a pripísať do nich viete čokoľvek potrebné pre organizáciu bez obáv, či sa vám to zmestí na malý kus papiera.

Pýtajte si odporúčania a vyberajte overených dodávateľov

Pri organizácii párty sa spýtajte známych na ich odporúčania, určite vám budú vedieť poradiť kde vyrábajú ich obľúbené torty, zákusky, či chlebíčky. Taktiež s vami určite radi pozdieľajú svoje obľúbené aktivity na párty a nebudete musieť toľko rozmýšľať nad programom na oslave.

Odporúčame vyberať si overených dodávateľov, ktorých vám odporučia známi alebo takých, ktorí majú dobré referencie online. Ušetríte si tak množstvo stresu, ktorý by vám mohli spôsobiť nespoľahliví dodávatelia.

Zábava s FunFace

Vďaka FunFace si viete zabezpečiť skvelú a rôznorodú zábavu na jednom mieste, čim opäť ušetríte čas. Či plánujete oslavu pre deti alebo dospelých, všetkých určite poteší ktorákoľvek z týchto aktivít:

  • Fotenie vo FunFace Fotoboxe - Či už máte na oslave hercov a herečky, ktorí sa radi predvádzajú alebo skôr hanblivých hostí, pri FunFace Fotoboxe môžete mať istotu, že ich do fotenia nebudete musieť nútiť.
  • FunFace Dance – pri tejto službe si vaši hostia poriadne zatancujú. Na obrazovke budú sledovať postavičky, ktoré im ukážu tanečné pohyby a následne sa ich pokúsia napodobňovať. Zároveň si zasúťažia, nakoľko ich sleduje kamera, ktorá vyhodnotí komu to išlo najlepšie.
  • Fit Light – 8 dotykových senzorov, ktoré rôznorodo na striedačku blikajú, poriadne otestujú reflexy každého hosťa. Kto blikajúci senzor chytí najrýchlejšie?