26 Jun

Darčeky, ktoré na firemných akciách potešia

Zdajú sa vám firemné perá už nudné a chceli by ste hostí na vašej párty potešiť originálnejším darčekom? Pozrite si pár tipov, pri ktorých sa môžete inšpirovať čo rozdávať na firemných akciách, aby ľudia dostali niečo, čo ich poteší a zároveň to aj využijú.

Vytlačené fotografie z FunFace fotoboxu

Či už organizujete firemný večierok len pre vašich zamestnancov alebo veľkú akciu aj pre hostí mimo vašej firmy, všetkých určite na evente poteší FunFace fotobox. Okrem zábavy o ktorú sa fotokútik na akcii postará si hostia budú môcť odniesť aj darček v podobe vytlačenej fotografie. Dizajn fotky si môžete navrhnúť, a teda pokojne na nej môže byť aj vaša značka. Firmy môžu využiť aj špeciálne fotky s trhacím kupónom. Hostia na vašom evente tak okrem spomienkovej fotografie môžu dostať aj zľavový kupón podľa vášho výberu.

Ekologické darčeky

Ekológia je čoraz rozšírenejšou témou a zaujíma sa o ňu už aj množstvo ľudí na Slovensku. Potešiť by ich teda mohli nasledovné praktické darčeky:

  • Sieťky na ovocie a zeleninu – sieťky sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a farbách z viacerých materiálov. Ľudia si ich môžu nosiť na nákup ovocia a zeleniny a nemusia tak využívať množstvá jednorazových igelitových vrecúšok z obchodu.
  • Kovové alebo sklenené slamky. Onedlho bude platiť zákaz používania jednorazových plastových slamiek. Sklenené alebo kovové slamky sa teda zídu všetkým ľudom, ktorí neradi pijú len tak z pohára.
  • Včelobaly na potraviny. Včelobaly sú voskované obrúsky, ktoré slúžia ako ekologické obaly na potraviny. Dajú sa umyť a využívať na balenie potravín dookola. Mali by nahrádzať jednorazové potravinové fólie a alobal.

Ako darček môžete darovať jednotlivé produkty alebo celý „eko-balíček“. Produkty si môžete nechať vyrobiť v rôznych dizajnoch a pridáte na ne aj vašu značku alebo logo.

Praktické darčeky

Ďalšie tipy na užitočné darčeky pre každého:

  • Externé nabíjačky (Powerbanky) – v súčasnosti je mobil už každodennou súčasťou života takmer každého človeka. Vybitý telefón v nevhodnom momente je pre ľudí postrachom a preto sa externá nabíjačka môže hodiť komukoľvek.
  • Slnečné okuliare – pokiaľ plánujete event v letných mesiacoch a vonku, hostí potešia slnečné okuliare.
  • Dáždniky – rovnako ako slnečné okuliare je to vec, ktorú potrebuje a využije každý.