Tehotenstvo je pre väčšinu žien jedným z najpamätnejších a najdôležitejších období života. Plánovaný príchod nového bábätka je jednoznačne dobrým dôvodom na zorganizovanie oslavy, či už s rodinou, s kamarátmi alebo so všetkými naraz.

Fotobúdku firmy nemusia využívať len na firemné párty a teambuildingy. Chystáte sa vypustiť do sveta nový produkt alebo službu a rozmýšľate ako o ňom čo najrýchlejšie vytvoriť povedomie a ako pomôcť jeho predaju?

Viete si predstaviť zatvorený fotobox na nejakej párty? My teda nie. Aspoň nie v prípade, že fotenie má byť zábavné a pohodlné pre viacerých ľudí. Poďme sa preto pozrieť na dôvody, prečo je FunFace open-space fotobúdka taká skvelá!

FunFace fotobox je na trhu už 5.rokov, vznikol ako prvý originálny fotobox na Slovensku. Kto stojí za jeho vznikom, vývojom a celou marketingovou ideou? Kde všade sa dá FunFace využiť a ako vlastne funguje? Prezradíme vám všetky zaujímavé informácie.

 

 

Naša šikovná Printka je skutočným trhákom a teší sa veľkej obľube na rôznych oslavách. Máte obavy, či sa hodí aj na vašu akciu? Dáme vám niekoľko tipov, ako ju využiť.

Približne v polovici januára sa začína plesová sezóna. Toto obdobie fašiangových zábav, karnevalov a plesov trvá zvyčajne do Popolcovej stredy – tá tento rok vychádza na 6.marca 2019. Každý skúsený organizátor vie, ako záleží na výbere priestorov, dekorácií, cateringu alebo hudby.

Že párty nie je miesto na kreatívnu zábavu? Tak to ste ešte nevyskúšali naše Graffiti TV. Zahrajte sa na grafikov počas teambuildingu, firemnej párty alebo oslavy s kamošmi.

Na riešenie silvestrovskej párty nie je nikdy príliš skoro. Vážne, nechávať si organizáciu akcie na december, to už si radšej pripravte papuče a župan – všetko bude obsadené, rezervované a plné. Poďme si preto rýchlo povedať, čo by ste si ešte mohli stihnúť vybaviť.

Čas vianočných večierkov sa blíži, aspoň podľa reklám operátorov, ktoré sa začínajú objavovať v telke. Poďme si teda povedať, ako by mala taká poriadna vianočná párty vyzerať.

Ako to už býva, veľké predstavenia pre novinársku obec si žiadajú aj solídny zábavný program a nejaké tie atrakcie. V prípade nového modelu ŠKODA FABIA to bol, okrem samotného auta, aj FunFace fotostena.

Ak sledujete naše blogy, viete, že FunFace sa zúčastňuje na rôznych eventoch. Od autosalónov, predstavenia nových modelov áut, až po výročia kultových značiek, akou je napríklad McDonalds a ich Big Mac. Svet módy nám tiež nie je cudzí, preto sme boli aj na Fashion Live! 2018.

Fotobúdky FunFace majú na rôznych eventoch široké použitie. Či už je to vďaka netradičným fotopozadiam, zábavným rekvizitám alebo dokonca s kombináciou s luxusnými sedačkami od NOBLE & MAYER. So službou Lookup and smile však môžete svoje fotografie dostať ešte na vyšší level!