Takmer na každej akcii si môžete všimnúť mnohých ľudí, ktorí si robia selfie fotky. Niektorí to robia nenápadne, iní pokojne v strede miestnosti so skupinou kamarátov. Prečo by však všetci mohli namiesto selfie fotiek radšej využiť fotokútik?

Chystáte sa svadbu a neviete vymyslieť originálny darček, ktorý novomanželov určite poteší? Darujte im FunFace fotobox! Potešíte tak nie len ženícha a nevestu ale všetkých hostí, ktorí sa pri fotení určite skvele zabavia.

V januári začína plesová sezóna. Ak sa aj vy chystáte zorganizovať ples, prečítajte si nasledujúce tipy na čo pri organizácií nezabudnúť a čím ples ozvláštniť.

Vedeli ste, že vo FunFace vám okrem zábavného fotenia vo fotoboxe vieme pomôcť aj s ďalšou zábavou na váš večierok? Vyskúšajte napríklad skvelý doplnok na párty Fit Light.

Opäť sa blíži Silvester a vy rozmýšľate ako zorganizovať párty s najlepšími aktivitami? Prečítajte si pár tipov, ktorými zabavíte hostí na menšej aj väčšej párty.

Fotenie s FunFace nadobudlo úplne nový rozmer. Fotky teraz môžete mať aj v podobe 3D animácie. Hostí na vašej párty tak viete prekvapiť a zabaviť ešte viac

Vianočný večierok pre svojich zamestnancov v dnešnej dobe plánuje už väčšina firiem. Samozrejme, že by potom boli radi, aby sa zamestnanci vianočnej párty aj zúčastnili. Ako naplánovať taký vianočný večierok, ktorý nikto nebude chcieť zmeškať?

Svadby v zime môžu byť nesmierne magické a romantické. Aké sú výhody a nevýhody svadby v zime? Čím môžete zimnú svadbu ozvláštniť a ako na nej vytvoriť jedinečnú atmosféru?

Rozhodli ste sa ukázať svoje umenie verejnosti a chcete usporiadať vernisáž? Na čo by ste pri organizácií vernisáže nemali zabudnúť? Ako svoju vernisáž oživiť a zabaviť pozvaných hostí?

Fotokútik na každej akcii prináša nie len zábavu, ale každý hosť si môže odniesť aj vytlačené fotografie. Ako však tieto fotky využiť keď si ich prinesiete domov? Pozrite si inšpirácie čo s nimi robiť, aby vám spríjemňovali dni ešte dlhú dobu.

Stužkovú by si samozrejme každý chcel zapamätať ako jednu najlepších alebo aspoň najzábavnejších udalostí. Ako však celú slávnosť zorganizovať tak, aby všetko dobre dopadlo?

V posledných rokoch si ľudia obľúbili Halloweenske party a radi sa zabavia v kostýmoch,  strašidelne pomaľovaní. Ak plánujete robiť Halloweensku party aj vy, inšpirujte sa nasledovnými tipmi, čo by ste na svojej akcii nemali zabudnúť: