07 Apr

Aký je rozdiel medzi FunFace Fotoboxom a FunFace Printkou?

Vo FunFace portfóliu nájdete mnoho rôznych produktov. Patria medzi ne napríklad aj FunFace Fotobox a Printka. Aký je medzi týmito produktmi rozdiel? Na akých eventoch nájdu to správne uplatnenie?

FunFace Fotobox

FunFace Fotobox je plne automatická fotobúdka, ktorá vám z akejkoľvek akcie vytvorí nezabudnuteľné fotografie. Využíva profesionálny fotoaparát a má vlastné osvetlenie, vďaka ktorému Fotobox dokáže vytvoriť kvalitné zábery v rôznych priestoroch - exteriéri aj interiéri. FunFace Fotobox je ideálny na vytváranie zábavných fotiek zo svadby, firemného večierku alebo iného eventu. Náš personál vás odfotí a následne vám fotografiu vytlačí a zašle na vami zvolený email.

FunFace Printka

FunFace Printku si obľúbia najmä ľudia, ktorí radi využívajú Instagram. Vďaka Printke totiž fotky nemusia zostať len v online priestore. Ak sa totiž ocitnete na akcii, na ktorej sa nachádza Printka, môžete si všetky fotky, ktoré si tam zhotovíte aj vytlačiť. Nepotrebujte k tomu žiadneho profesionálneho fotografa, postačí vám váš telefón s fotoaparátom a vopred vytvorený párty hashtag. Práve hashtag je dôležitý ak si chcete svoje fotografie nájsť a vytlačiť Printkou. Po odfotení svoje fotky zverejníte na Instagrame a pridáte hashtag dohodnutý pre danú akciu. Vďaka nemu budú fotografie priradené ku konkrétnej akcii, ľahko ich na Printke nájdete a vytlačíte.

Aké sú teda hlavné rozdiely medzi Printkou a Fotoboxom?

Vo FunFace Fotoboxe vás odfotia naši profíci kvalitným fotoaparátom. Fotografiu následne dostanete vytlačenú a môžete si ju nechať zaslať aj emailom. Potom sa môžete rozhodnúť či fotografie budete zdieľať aj na sociálnych sieťach alebo si ich necháte len pre seba.

Pri FunFace Printke si môžete nechať vytlačiť fotografie vytvorené vašim mobilom. Fotky následne zazdieľate na Instagram s hashtagom dohodnutým pre danú akciu. Potom už len stačí, aby ste sa dostavili k Printke, našli svoju fotku a môžete si ju vytlačiť.

Či už sa na vašej akcii rozhodnete pre FunFace Fotobox, Printku alebo ich kombináciu, vždy môžete využiť aj ďalšie doplnkové služby. K skvelej zábave na párty patria aj tématické rekvizity. Tie môžu všetci hostia využiť bez ohľadu na to, či sa fotia na vlastný mobil alebo vo fotokútiku. K svadbám, rôznym akciám a firemným eventom sa taktiež hodí fotopozadie na mieru. Vďaka fotopozadiu budú fotky z Printky alebo z Fotoboxu vyzerať oveľa profesionálnejšie a fotostena dodá fotografiám tú správnu atmosféru.