FunFace Printka

Poriadna párty si pýta Instagram! Nechať si fotografie z fotobúdky FunFace len na Instagrame nie je ale žiadna sranda. Čo tak si ich rovno vytlačiť na mieste a pochváliť sa aj kamošom, ktorí nie sú na sociálnej sieti? S našou Printkou to nebude žiadny problém.

Jednoduché použitie

Ako už môžete byť pri našich službách zvyknutí, FunFace je jednoduchý na použitie a je s ním kopec srandy. Printka nie je žiadnou výnimkou. Stačí sa odfotiť na párty, kde sa o zábavu stará aj FunFace, fotku postnúť na Instagram so zadefinovaným hashtagom a vytlačiť si ju na Printke. Hashtag je v prípade Printky veľmi dôležitý, vďaka nemu nájdete medzi stovkami fotografií na Instagrame, prípadne Twitteri, tie vaše zábery. Vymyslite si preto vlastný párty hashtag!

Stačí vám elektrina a wi-fi

Ak máte na vašej akcii elektrickú zásuvku a wi-fi pripojenie, do niekoľkých sekúnd môžete držať v ruke offline verziu svojho Instagram príspevku. Fotky si môžete vytlačiť v rozmeroch 9x13 cm alebo 10x15 cm. Ak by predsalen došlo ku komplikáciám, na mieste vám s tlačením a ovládaním Printky pomôže náš Printka boy!

Kreatívne využitie

Fotografie z Printky poslúžia ako skvelý doplnok do denníkov, fotoalbumov alebo aj ako darčeky pre priateľov, s ktorými ste strávili pekné chvíle na nezabudnuteľných akciách. Fotografie z Printky vám skrášlia nástenku, pracovný stôl, no pokojne ich môžete využívať aj ako záložky alebo si ich dať rovno zarámovať.

Na každú párty aj oslavu

Instagram už dávno nie je doménou tínedžerov. Svoj profil majú mladší, starší a dokonca aj firmy. Printku preto využijete na každej párty, na ktorej sa nachádza aspoň jeden náruživý „Instagramer”.