15 Apr

Dostaňte sa do 3D Matrixu s FunFace Fotoboxom

Fascinovali vás vždy pohyblivé fotografie v Harry Potterovi? Chcete aj vy poslať svojim známym fotku na ktorej im kývate? Teraz máte túto možnosť vďaka 3D Matrixu od FunFace.

Čo je Matrix 3D?

V Matrixe 3D vám naraz spraví fotografiu niekoľko fotoaparátov. Rozmiestnené sú tak, aby vás naraz nasnímali z rôznych uhlov. Vďaka spojeniu týchto fotografií do jednej získate pohyblivú 3D animáciu. Následne vám ju zašleme na email a môžete tak so svojimi kamarátmi aj na sociálnych sieťach zdieľať 3D animáciu, ktorá vyzerá ako z akčného filmu. Váš Instagram tak môže vyzerať priam fantasticky.

3D animácie sú skvelé napríklad na zachytenie zlomku istého pohybu. Môžete sa tak fotiť keď skáčete, vyhadzujete do vzduchu konfety alebo skúšate rôzne filmové či tanečné pózy.

Ako funguje Matrix 3D?

Fotenie v Matrix 3D je jednoduché a zábavné. Stačí ak sa postavíte na určené miesto a vymyslíte si pózu, ktorú chcete zachytiť na animácii. Náš vyškolený personál sa postará o všetko ostatné. Najskôr vás zachytí sedem fotoaparátov rozostavených v 180 stupňovom uhle. Matrix 3D tieto fotky spracuje do animácie, ktorú vám okamžite zašleme na email. Okrem toho budete mať vytvorených aj sedem fotografií, ktoré vám hneď na mieste môžeme vytlačiť.

Využite aj 3D fotostenu a rekvizity

Chcete aby bola vaša 3D animácia ešte lepšia? Skvele ju dotvoríte aj širokouhlým 3D pozadím. Nezabudnite na výber zábavných rekvizít. Tých máme vo FunFace Fotoboxe naozaj široký výber. Zvoliť si môžete tématické rekvizity podľa štýlu vášho večierku ako napr. western, rock-and-roll, námornícke alebo komixové. Taktiež si môžete vybrať rekvizity podľa typu akcie ktorú organizujete – tu máte na výber napr. svadobné, narodeninové, športové, novoročné a mnoho iných rekvizít. Práve rekvizity na každom večierku zabezpečia neskutočnú zábavu, či už pri ich výbere alebo pri sledovaní samotného fotenia s nimi.