28 Jan

FunFace fotobox ako svadobný dar

Chystáte sa svadbu a neviete vymyslieť originálny darček, ktorý novomanželov určite poteší? Darujte im FunFace fotobox! Potešíte tak nie len ženích a nevestu ale všetkých hostí, ktorí sa pri fotení určite skvele zabavia.

Prečo objednať FunFace fotobox?

Dobre si premyslite, či chcete patriť medzi hostí, ktorí darujú manželom ďalšie šálky, toastery a porcelán alebo radšej darujete niečo zábavné a originálne. Objednaním FunFace fotoboxu na svadobnú hostinu sa postaráte o výbornú zábavu pre svadobčanov ale najmä všetkým vrátane mladomanželov zabezpečíte krásne spomienky. Všetky fotografie z fotoboxu si totiž všetci môžu odniesť v tlačenej aj digitálnej podobe.

Ak sa pýtate, či sa z fotokútika potešia aj keď už majú objednaného svadobného fotografa, nemusíte sa obávať. Kým fotograf sa zameriava na oficiálne časti svadby a najmä na fotenie ženícha a nevesty, fotokútik je hlavne o zábave a stane sa súčasťou svadobného programu. K FunFace fotoboxu patria aj rôznorodé zábavné rekvizity a tie zabezpečia hosťom hodiny smiechu. Kým pri oficiálnom fotení v skupinkách väčšina ľudí len postáva naokolo a chce to mať čím skôr za sebou, pri fotení vo fotokútiku sa ľudia s radosťou pozerajú aj na fotenie ostatných. Všetci radi sledujú aké rekvizity si kto vyberie a ako ich zakomponuje do svojej fotky, pričom sa spoločne poriadne nasmejú.

Ak chcete tento darček ešte vylepšiť, zabezpečíme vám k fotokútiku aj fotoknihu. Do takejto knihy môžu všetci hostia nalepiť svoje fotky a napísať k nim mladomanželom aj želanie do budúcna. A pravdepodobne len ťažko nájdete niečo, čo aj po dlhých rokoch bude manželov tešiť toľko ako takýto osobný dar.

Čo zistiť pred objednaním FunFace ako svadobného daru?

Aj keď je FunFace fotobox nepochybne skvelým nápadom na svadobný dar, pred jeho objednaním si zistite nasledovné informácie:

  • Nemajú už mladomanželia sami objednaný fotokútik na svadbu? Aj keď by sa na mnohých svadbách pokojne využili aj dva fotokútiky, neriskujte, že dáte niečo čo už si budúci manželia zabezpečili sami. Pokúste sa preto vopred povyzvedať čo na svojej hostine plánujú robiť. Jednoducho sa povypytujte ženícha a nevesty, čo by na hostine chceli a čo už majú zabezpečené. A medzi rečou nezabudnite spomenúť fotokútik. Ak im svadbu organizuje agentúra, zistite jej meno a zvyšok už viete vyzistiť priamo od organizátora.

  • Pre úplné vyšperkovanie tohto darčeka vyzistite aj či majú plánovanú nejakú tému svadby. Ku každému FunFace fotokútiku si totiž môžete vybrať aj fotostenu na mieru. Zvoliť si môžete z fotopozadí na našom webe alebo si nechajte vytvoriť vlastné pozadie na mieru. Keď budete mať napríklad pozvánku na svadbu, môžeme vám podľa nej vytvoriť fotopozadie, ktoré skvele zapadne do priestoru a dotvorí celu atmosféru svadby.

  • Určite máte istú predstavu o tom v akej cenovej hladine by mal byť dar, ktorý chcete venovať. Ak by sa vám zdalo, že darček ako FunFace fotobox je na jedného človeka príliš, popýtajte sa aj ďalších pozvaných, či už majú vymyslený dar. Určite sa k vášmu nápadu viacerí ľudia s radosťou pridajú a potešia novomanželov spolu s vami.