21 Apr

FUNFACE SPOLUPRÁCA S PRENAJMISI-AUTO

Potrebujete na svoj event alebo svadbu prepraviť väčšie množstvo tovaru, rekvizít alebo akýchkoľvek iných predmetov? Plánujete sťahovanie domácnosti, či firmy alebo chcete nakúpiť nový nábytok a nemáte ho ako prepraviť? FunFace odporúča prenájom dodávok od prenajmisi-auto.sk

Prenájom dodávky

Ak chystáte akciu na ktorú potrebujete prepraviť viac vecí naraz, prenajmite si dodávku. Chystáte veľtrh na ktorý potrebujete dostať väčšie množstvo tovaru? Robíte firemný večierok na ktorý potrebujete premiestniť  rôzne rekvizity? Dodávky si môžete požičať na akýkoľvek čas potrebujete, od 4 až po 24 hodín. Všetok potrebný materiál tak dostanete na váš event včas a bez stresu. Dodávky taktiež môžete využiť pri väčších nákupoch ako napr. zariaďovanie firmy či bytu alebo sťahovanie.

Využiť môžete taktiež taxi dodávku, pri ktorej si požičiate dodávku rovno aj so šoférom. Takúto službu oceníte napríklad pri organizácií svadby, kde  pravdepodobne budete mať prenajatú miestnosť len na jeden deň. Stačí ak všetko čo potrebujete na svadobnú hostinu naložíte do dodávky, šofér to prevezie na vami určené miesto a následne náklad môže prebrať ktokoľvek, koho tým poveríte. Môžete takto ušetriť množstvo času aj benzínu, ktorý by ste strávili jazdením hore dole menšími osobnými autami. A hlavne sa tak môžete venovať svojmu veľkému dňu a nemusíte sa obávať, že časť vecí vám na miesto nedorazí načas.

Dodávky, ktoré vozia FunFace

Na všetky akcie, ktorých sa zúčastňuje FunFace prepravujú náš fotokútik, fotozrkadlo, fotosteny, rekvizity aj všetky ostatné materiály práve dodávky od Prenajmisi-auto. Dodávky zvládnu aj náklad väčších rozmerov. Nákladový priestor má dĺžku ložnej plochy 2715mm, šírku 1662mm a výšku 1971mm. Takto sa bezpečne a bez poškodenia dostanú aj na vašu párty napríklad tématické fotopozadia. Majú navyše priaznivé ceny a celú dodávku aj so šoférom môžete mať už od 25€ na hodinu. Dodávky bez šoféra začínajú na cene 35€ za 4 hodiny, po 49€ na 24 hodín.