06 May

5 tipov prečo mať fotobox na detskej oslave narodenín

Skúšali ste už niekedy fotiť deti na narodeninovej párty? Nájdete pár hanblivcov, niekoľko hercov a herečiek, ktorí sa radi predvádzajú a zvyšok... nenájdete. Pretože deti sa na párty chcú baviť a nie fotiť. Spravte z fotenia zábavu a pripravte si na detskú narodeninovú párty FunFace Fotobox. Naháňačky, skrývačky, veselé pokriky a sem-tam nejaký plač, to je bežná narodeninová párty drobcov. Sedieť nepohnute na mieste a pozerať do objektívu je pre decká príšerná nuda, ak k tomu nemôžu niečo robiť. Čo tak narodeninové fotenie ozvláštniť?

 

Rekvizity to istia

Deti si zamilujú FunFace rekvizity, s ktorými sa môžu vo fotobúdke fotiť. Veľké klobúky, okuliare, exotické ovocie, srdiečka. Na výber máte desiatky až stovky rekvizít, ktoré spravia z nudného fotenia skutočnú zábavu!

Fotopozadia zaujmú každé dieťa

Odohráva sa detská narodeninová párty na záhradnom dvore? Preneste všetkých drobcov na pláž do Stredozemia pomocou tématického fotopozadia! Stačí nájsť vhodné miesto na umiestnenie fotopozadia, nasmerovať fotobúdku a je to. Ak k tomu pridáte aj tématické pirátske rekvizity, zorganizujete párty, na ktorú decká len tak nezabudnú.

TIP: V prípade, že sa vám pozdáva koncept pirátskej párty, nezabudnite na tématickú tortu! Môžete si ju dať vyrobiť (alebo si ju spraviť sami, ak to zvládnete) v tvare pirátskej lode, lebky alebo pirátskej vlajky. Obľúbené sú aj „foto-torty”, ktorých povrch je z marcipánu potlačeného fotografiou z jedlých potravinárskych farieb.

Fotky hneď v rukách alebo vo fotoalbume

Krásny darček, ktorý malý oslávenec ocení možno až neskôr bude fotoalbum. Listovanie si takýmto pamätníčkom s fotkami svojim detských kamarátov navodí príjemnú nostalgickú chvíľku. S fotobúdkou FunFace si kvalitné fotografie vytlačíte v priebehu sekúnd priamo po odfotení na narodeninovej oslave. Pripravte lepidlo, farbičky alebo fixy a deti môžu fotografie priamo na mieste vlepovať a nakresliť milý obrázok alebo niečo napísať.

Deti tiež ocenia, že budú mať svoje fotky v rukách a nielen na displeji u fotografa. Detská kreativita nepozná hraníc, preto si pripravte viacero fotiek a nechajte malých umelcov, aby si fotky dokreslili. Nezabudnite si ale jednu kópiu nechať pre oficiálne potreby - teda na pochválenie sa pred starými rodičmi, kamarátmi a známymi.