05 Jan

Fit Light – zábava na každú párty

Vedeli ste, že vo FunFace vám okrem zábavného fotenia vo fotoboxe vieme pomôcť aj s ďalšou zábavou na váš večierok? Vyskúšajte napríklad skvelý doplnok na párty Fit Light.

Čo je Fit Light?

Fit Light pozostáva z ôsmych dotykových senzorov, ktoré sa na striedačku rozsvecujú a vy si vďaka nim otestujete svoje reflexy. Senzory majú jednoduché ovládanie cez dotykovú obrazovku na ktorej si zvolíte mód hry a môžete začať. Chytiť máte senzor, ktorý práve svieti. Hrať môžete buď po jednom a na konci si porovnáte svoju rýchlosť a množstvo chytených blikajúcich senzorov alebo si zahrajte dvaja proti sebe Fit Light Battle. Pri Fit Light Battle sa umiestnia dotykové senzory na stôl, po 4 na každej strane. Takto oproti sebe budete súťažiť kto na svetlo zareagoval rýchlejšie.

Kde umiestniť Fit Light?

Fit Light môžete využiť vonku aj vnútri na akomkoľvek type akcie. Hodí sa na športové teambuildingy, na detské oslavy, ale aj na všetky večierky kde chcete trochu rozhýbať svojich hostí. Športové a súťažné disciplíny sú predsa súčasťou mnohých dobrých akcií.

Jednotlivé senzory môžu byť umiestnené na plátne,  na stene alebo aj voľne položené na stole alebo na zemi. Je teda len na vás, ktorými smermi chcete blikajúce senzory naháňať. Celé to teda funguje veľmi jednoducho:

  1. Vyberiete si kde a ako chcete mať senzory rozmiestnené.
  2. Zvolíte si program, podľa ktorého budú senzory svietiť.
  3. Vyskúšate svoje reflexy a zabavíte sa.
  4. Pozriete si vyhodnotenie svojej hry.

Vyskúšajte svoju rýchlosť, obratnosť aj koordináciu a porovnajte svoje reflexy s ostatnými!

Nezabudnite aj na FunFace fotobox

Okrem FitLight si na akciu nezabudnite objednať aj FunFace fotobox. Popritom ako si súťaženia chtiví hostia budú porovnávať svoju šikovnosť sa ostatní určite radi zabavia fotením s rôznorodými rekvizitami. Zakomponovať môžete napríklad športové rekvizity medzi ktorými si víťazi Fit Light Battlu nájdu aj medaily. Môžu sa s nimi pofotiť, aby si svoju šikovnosť, rýchlosť a zábavu, ktorú zažili pamätali naveky.