21 Feb

Výhody firemného brandingu vo FunFace Fotobox

FunFace fotobox sa už zúčastnil na mnohých firemných akciách a pre našich klientov sme vytvorili mnohé kreatívne dizajny na mieru. Kvalitný branding je jedným zo základov vytvorenia profesionálne vyzerajúcej udalosti.

Branding na fotkách a rekvizitách

Svoju značku, logo alebo čokoľvek chcete môžete vďaka fotokútiku na firemné akcie prezentovať rôznymi spôsobmi. Každá fotografia má grafický pásik, ktorého dizajn vám vytvoríme na mieru. Všetci ľudia, ktorí sa potom vo fotokútiku odfotia budú mať na svojej fotografii aj vaše logo, slogan alebo čokoľvek si zvolíte.

Na akciách pri fotení nesmú chýbať aj zábavné rekvzity. Tie si môžete vybrať z našej ponuky alebo vám ich tiež vytvoríme na mieru. Doladíme tak tému vašej akcie a postaráme sa o zábavu vašich hostí. Fotky s rekvizitami majú úplne iný nádych ako tie bez nich. Taktiež takéto zábavné fotenie na akcii často spojí aj ľudí, ktorí by sa ináč spolu nebavili.

Pútavá príležitosť pre sponzorov

Ak organizujete udalosť s ktorou vám pomáhajú aj sponzori, určite ich poteší možnosť prepojenia ich značky s hosťami. Aj keď sa ich logo zobrazí vo všetkých propagačných materiáloch, ľudia si ich vďaka svojim fotkám všimnú a zapamätajú určite lepšie.

Odlíšte sa od konkurencie

Fotokútik so zaujímavým fotopozadím taktiež pritiahne pozornosť mnohých ľudí. Ak sa teda chystáte na veľké akcie typu expo, kde sa bude nachádzať aj vaša konkurencia, vďaka fotokútiku sa odlíšite, prilákate ku svojmu stánku mnoho ľudí a ešte si vás vďaka fotografiám, ktoré si odnesú aj budú pamätať. Na fotografie vám vieme pridať aj trhací kupón, na ktorý môžete zadať napr. zľavový kód pre hostí, ktorí sa na vašej akcii odfotia. Využitie kupónu si viete pri objednávkach sledovať a zistíte tak, aký prínos pre vás fotokútik mal aj vo finančnej rovine.

Väčší dosah online

Fotografie všetkým ľudom vytlačíme ale zároveň ich zasielame aj emailom, aby sa ku všetkým dostali aj v elektronickej verzii. Vďaka fotostenám na mieru, profesionálnym fotoaparátom a zábavným rekvizitám sú fotografie z fotokútika zábavné a pútavé. Ľudia ich preto radi zdieľajú na sociálnych sieťach. Takto sa vaša značka bude šíriť aj na Facebooku, Instagrame pripadne iných sociálnych sieťach, bez toho aby ste za to museli platiť. Môžete tiež pre vašu udalosť vymyslieť vlastný hashtag a budete tak vedieť sledovať príspevky, ktoré ľudia pod nim uverejnia.