01 Mar

Viete čo je FunFace fotozrkadlo?

FunFace fotozrkadlo je jedinečný interaktívny produkt na vyváranie fotografií. Funguje na podobnom princípe ako FunFace fotobox, ale má elegantný dizajn, ktorý hostí na akejkoľvek akcii hneď zaujme. Ak chcete, aby ľudia na vašej akcii vraveli "wow", pomocou vysokého vysvieteného fotozrkadla to určite docielite. Zrkadlo je samo o sebe zaujímavým dizajnovým prvkom a v akomkoľvek priestore skvele doplní výzdobu.

Ľudia sa pri fotení vidia vo veľkom zrkadle. Môžu si tak vyskúšať rôzne pózy, ktoré odrážajú priamo v zrkadle. FunFace fotozrkadlo spraví 3 fotky za sebou. Intervaly medzi jednotlivými fotkami si môžete zvoliť v rozmedzí od 1 do 15 sekúnd. V intervaloch medzi jednotlivými fotkami vás na zrkadle pobavia vtipné animácie.

Dizajn fotiek, fotopozadia aj vtipné rekvizity na mieru

Rovnako ako pri fotení vo FunFace fotoboxe si aj k fotozrkadlu môžete vybrať z viacerých typov fotografií, fotostien a rekvizít.

Fotografie môžu byť s jednou až troma fotkami na šírku alebo na výšku. Tiež si smiete zvoliť fotopásik v rozmere 5x15 centimetrov alebo fotografie v štýle Instagramu. Každá fotka obsahuje aj grafický pásik, ktorého dizajn vám pripravíme na mieru. Viete si teda naňho dať názov akcie, logo firmy, dátum svadby alebo čokoľvek by ste si chceli vy a vaši hostia v súvislosti s fotením pamätať.

Atmosféru na fotkách najlepšie dotvoríte fotostenou. Vybrať si môžete buď z mnohých fotostien, ktoré máme v ponuke alebo vám radi vytvoríme fotostenu podľa vašich požiadaviek. K foteniu pred fotozrkadlom taktiež patria aj rekvizity. Tie sú často najväčším zdrojom zábavy pri fotení a určite pomôžu uvoľniť atmosféru na akejkoľvek akcii. Pri rekvizitách si môžete vybrať zo širokej ponuky FunFace. Ak nenájdete to, čo by sa hodilo práve na vašu akciu, rekvizity vyrobíme aj na mieru priamo pre váš event.

Kam sa hodí fotozrkadlo?

Fotozrkadlo môžete využiť pri akejkoľvek príležitosti. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu so zlatým rámom a LED svetlami je veľmi obľúbené najmä na svadbách. Taktiež ho odporúčame na rôzne módne akcie, párty a marketingové eventy.