Ako to už býva, veľké predstavenia pre novinársku obec si žiadajú aj solídny zábavný program a nejaké tie atrakcie. V prípade nového modelu ŠKODA FABIA to bol, okrem samotného auta, aj FunFace fotostena.

Ak sledujete naše blogy, viete, že FunFace sa zúčastňuje na rôznych eventoch. Od autosalónov, predstavenia nových modelov áut, až po výročia kultových značiek, akou je napríklad McDonalds a ich Big Mac. Svet módy nám tiež nie je cudzí, preto sme boli aj na Fashion Live! 2018.

Fotobúdky FunFace majú na rôznych eventoch široké použitie. Či už je to vďaka netradičným fotopozadiam, zábavným rekvizitám alebo dokonca s kombináciou s luxusnými sedačkami od NOBLE & MAYER. So službou Lookup and smile však môžete svoje fotografie dostať ešte na vyšší level!

Krásne svadby sú o detailoch a jedným z podstatných detailov sú aj drobné darčeky pre hostí. Ak hľadáte niečo pekné a milé, čo by ste svadobčanom mohli venovať, máme pre vás pár tipov.

Leto tu nebude večne, preto by ste si mali teplé slnečné lúče a príjemné večery vychutnať, kým máte možnosť. A čo je lepšie, ako parádna letná párty s priateľmi a dobrou zábavou?

Elegantná oslava, firemný večierok s formálnym alebo semi-formálnym dresscode-om, alebo dokonca svadobná zábava - to si jednoducho žiada kvalitné fotografie s troškou noblesy. Vďaka našej novej spolupráci máme riešenie.

Čo je lepšie, ako sa v týchto horúčavách dusiť vo vlastnej šťave zavretý vnútri? No predsa ísť na Magio Pláž a užiť si trochu srandy aj s našou fotobúdkou!

V bratislavskej pobočke McDonald's na Námestí SNP ste si mohli tiež užiť sprievodný narodeninový program, pri ktorom nemohla chýbať ani fotobúdkaFunFace.

Graffiti Wall prinesie na vašu firemnú akciu, afterparty alebo aj teambuilding či svadbu vítané spestrenie programu. Čo všetko s touto vychytávkou môžete robiť?

Inšpirujte sa položkami z nášho zoznamu, ktoré môžu okresať vaše výdavky.

Fotobúdka môže výrazne podporiť povedomie o vašej firme s reklamou pomocou vytlačenej fotografie.

Najvyšší čas naplánovať teambuilding! A čo nesmie chýbať na správnej firemnej akcii? No predsa fotobúdka FunFace.