15 Feb

Na akej párty využijete Printku?

Najprv musíme spomenúť, ako vlastne Printka funguje. Kľúčovým prvkom pri využívaní Printky je párty hashtag a sociálna sieť. Ak využívate Instagram, určite viete, o čom je reč. Zvoľte si preto svoj tag, napríklad #TOPpártyFunFace. Potom už len postnite spolu s hashtagom párty fotografie na Instagram alebo Twitter.

Na Instagram pribudnú každou sekundou tisíce fotografií a príspevkov z celého sveta. Ako sa potom Printka dostane práve k tým vašim fotkám? Práve vďaka párty hashtagu, ktorým ste fotky označili. Na obrazovke si už len vyberiete tú správnu fotku označenú hashtagom a do niekoľkých sekúnd ju držíte v rukách.

Predstavovanie máme za sebou, poďme teraz na nápady, ako Printku využiť na párty!

Detská párty plná malých Picassov

Obyčajné fotky na detskej párty? To je nuda. Spravte si spolu s drobcami fotografie a pustite sa do kreslenia alebo do vytvárania albumov či pohľadníc. Deti milujú kreatívne aktivity a hry aj na oslavách, preto si môžete byť istí, že sa poriadne zabavia.

Kniha hostí a prianí na svadbe nesmie chýbať

Či už máte na svadobnej hostine knihu hostí, strom prianí alebo nástenku, fotografie z Printky sa na žiadnej z týchto alternatív nestratia. Vaši hostia sa môžu fotiť aj vlastnými mobilmi alebo fotoaparátmi, a ak nezabudnú na hashtag, svoje fotky nájdu pekne pokope v Printke. Potom už len stačí kliknúť na fotku, ktorú chcú vytlačiť. A čo je na tom vážne super? Že prianie mladomanželom môžu napísať priamo do svojho popisu fotky, ktorú publikujú na Instagram a vytlačiť si celý príspevok na Printke.

Teambuilding, na ktorý sa nezabúda

Teambuildingové momentky už nikdy nebudú rovnaké, aspoň nie s Printkou. Fotografie zo športových aktivít, súťaží, alebo zo svahu, ktoré vytvoríte smartfónmi a potom publikujete na sociálnych sieťach, si môžete pokojne uchovať v telefóne a na Printke ich vytlačiť, až keď ich neskôr postnete na Instagram alebo Twitter.