10 Jan

Oživte váš ples zaujímavými novinkami od FunFace

Ak chcete priniesť na ples niečo nové, a vytvoriť tak ďalšie možnosti zábavy pre vašich hostí, vyskúšajte určite niektorú z nasledovných možností:

Fotokútik

Či už ide človek na jeden ples za rok alebo ich navštívi aj niekoľko, takmer všetci si dajú záležať na svojom plesovom výzore. Dámy strávia nemalé množstvo času výberom plesových šiat, účesom aj make-upom. A kto by si nechcel odniesť dobré fotky práve vtedy keď vyzerá najviac šik? „Selfie“ fotky na mobil však značne znižujú kvalitu a okolití ľudia často nevedia odfotiť to, čo by ste na fotke chceli mať. Vďaka Funface fotoboxu si každý hosť na plese vie spraviť fotky aké bude chcieť. Fotiek si môžu všetci spraviť neobmedzené množstvo. Hostia si vedia fotografie rovno na mieste vytlačiť a odniesť si tak spomienku na ples so sebou.

Fotostena na mieru

Plesových hostí určite poteší ak budú mať fotky pri fotostene na mieru. Takéto fotky vyzerajú oveľa reprezentatívnejšie, ako keď sa niekto fotí len tak pri stole alebo na chodbe. Zaujímavé pozadie vie fotke dotvoriť dokonalú atmosféru plesu.

Fotostenu si navyše viete prispôsobiť na mieru k téme vášho plesu. Ak organizujete firemný ples, vieme na fotostenu pridať napríklad vaše logo. Môžete si však vybrať z mnohých vzorov, jednofarebných a decentných pozadí alebo aj ligotavých opôn. Ak chcete vo fotokútiku ešte viac rozprúdiť zábavu a tému plesu doviesť do dokonalosti, môžete k fotostene pridať aj zábavné rekvizity.

FunFace Twist

Tejto pomôcke pri fotení sa na plese môžu potešiť najmä dámy, ktorých plesové róby sú často zozadu rovnako zaujímavé ako spredu. A vďaka Funface Twist nebudú mať problém pofotiť sa zo všetkých možných uhlov. Ako to funguje? Stačí sa postaviť na interaktívnu točňu Twist 360°, ktorá vás automaticky otáča počas fotenia. Môžete na nej byť aj traja naraz a odniesť si tak fotky z plesu zo všetkých uhlov aj s vašimi priateľmi.