04 Dec

Netradičný vianočný večierok, nezabudnuteľná atmosféra

Či už študentská akcia, firemná párty alebo rovno vianočný ples, každý event by mal zanechať v hosťoch pocit, že zažili čosi, čo sa neopakuje každý mesiac. Vianočné párty majú svoj špecifický nádych, samozrejme, aj kvôli obdobiu, v ktorom sa konajú. Ak je vonku sneh, exteriérová dekorácia je vyriešená za vás. No spackať takúto párty sa dá aj vtedy, keď nám počasie nadelilo snehovú prikrývku.

Na toto pri vianočnej párty určite nezabudnite:

Kapustnica

No dobre, neholduje jej každý a počas vianočných sviatkov jej budú všade naokolo hektolitre. Je to však preferovaný tradičný pokrm, tak prečo ho nepridať aj na párty stôl? Môžete sa dokonca blysnúť a vybaviť ju v netradičnej podobe, či už čo sa servírovania týka, alebo zloženia. Počuli ste už vegetariánskej kapustnici? Skutočne existuje a dokonca môže byť na nerozoznanie od tej tradičnej, mäsovej! Skúste ponúknuť aj tento variant, poďakujú sa vám nielen ľudia, ktorí mäso nejedia. Rozšírite aj obzory mäsožrútom.

Vianočný playlist

Hudobný vkus a trendy sa menia, každá generácia má čosi vlastné. Vianočná hudba je v tomto taký malý zázrak. Dokáže prepojiť rôzne generácie. Je to proste klasika, ktorú v niektorej z podôb pozná snáď každý. Vytvorte si preto nekonfliktný playlist zložený z tradičných aj novších piesní, známych melódií. Last Christmas of Wham! niekto považuje za klišé, no je to jedna z najvianočnejších piesní, aké boli kedy zložené. Bum, a máte inšpiráciu na prvý song.