18 Sep

FunFace tipy: darčeky pre svadobných hostí

Magnetky s dátumom vašej svadby a poďakovaním

Obľúbený malý darček je v poslednej dobe aj magnetka. Stačí osloviť firmu, ktorá vyrába reklamné predmety a povedať jej, čo by ste na magnetke chceli mať, prípadne z akého materiálu by mala byť vrchná časť vyrobená. Pri väčšom odbere dokonca získate zľavu. Fantázii sa medze nekladú, magnetky môžu byť klasické, z magnetických pásikov s farebnou potlačou, keramické, alebo drevené s gravírovaním.

Fotobúdka na svadbe sa postará o pekné memento

Ak si na vašu svadbu rezervujete fotobúdku FunFace, o jeden darček už majú svadobčania postarané. Stačí si vybrať pekný kútik, do ktorého dáte fotobúdku, využiť rekvizity a fotopozadie a možno aj branding vášho veľkého dňa - o ktorý sa postaráme my, ak nám o ňom poviete vopred. Každý hosť tak bude mať možnosť vytvoriť si krásne memento v podobe kvalitných fotografií, ktoré sa dajú vytlačiť rovno na mieste a zobrať si ich so sebou.

Fľaška vína nikoho neurazí

Tento typ darčeka bude dobrou voľbou pre páry, ktorým je blízka výroba vína. Samozrejme, zadovážiť si ho môžete od vinárov aj v prípade, že sa výrobe „nápoja bohov” nevenujete sami. Podľa zoznamu hostí môže byť tento darček trochu nákladnejší, keď vezmete do úvahy fľaše aj etikety, ktoré si dáte vyrobiť. Práve etikety sú dôležité - môžete sa na nich poďakovať hosťom za účasť aj s malým prianím. Vďaka tomu bude fľaška vína osobnejším a krajším darčekom.

Cukrovinky s ručne zhotovenými obalmi alebo kartičkami s venovaním

Pre všetky šikovné ruky je tu možnosť, ako sa kreatívne vyhrať. Myslite však na to, že pri dlhom zozname hostí vám takáto prácička dá časovo zabrať. Domáce cukrovinky, napríklad muffiny alebo sušienky, zabalené v papierovom obale s vlastnou potlačou, ktorú si jednoducho zhotovíte pomocou domácich pečiatok. Alternatívou je využiť zakúpené obaly a ku každému darčeku priviazať stužku s malým, ručne zhotoveným venovaním na kartičke. odporúčame použiť kreatívny papier s vyššou gramážou.