05 Nov

FunFace má rád módu: ako bolo na Fashion Live! 2018

Ako to už býva na módnych akciách, ani tu nechýbali elegantné a originálne modely od známych návrhárov a bohatý program za účasti celebrít a známych tvárí slovenského showbiznisu, ale aj iných módnych nadšencov.

Prvý deň patril jednoznačne prehliadke Richarda Rozboru, ktorý pracoval v minulosti pre pražský módny dom Taiza a v roku 2007 založil vlastnú značku. Highlightom druhého dňa bola prehliadka Borisa Hanečku, ktorý spolupracoval s Danou Vodou a predstavili spoločnú kolekciu s názvom INSOMNIA. Kontrast medzi svetlom a tmou, bdením a snom, túžbami a blúznením, to všetko sa talentovaným dizajnérom podarilo do svojej kolekcie dostať originálnym spôsobom. Boris však ukázal aj niečo z vlastného repertoáru. Vyvrcholením tretieho večera bola netradičná kolekcia Marcela Holubca W.

Na konci podujatia sa odovzdávali aj ocenenia, okrem Fashion Live! Awards to bolo aj čitateľské ocenenie portálu Noizz, ktoré získala obľúbená Peťa Kubíková.

Nechýbali ani mladé talenty

Šiesty ročník Fashion Live! priniesol aj zaujímavé kolekcie od iných dizajnérov, napríklad netradičné modely Doroti Vojtkovej, ktorá do dizajov zahŕňa aj slovenské tradície.

V kategórii Fresh Designer zvíťazil mladý talent Pavol Dendis.

Kde bol FunFace?

Počas módneho maratónu v Starej tržnici sme si, netradične, nepriniesli náš fotobox, ale posilu v podobe fotografa.