05 Sep

Zorganizujte poslednú letnú párty s fotobúdkou FunFace

Okoreňte bežné posedenie pri pivku a pridajte k zaužívaným klasikám ako je gulášik aj niečo naviac - napríklad v podobe tematických pozadí s fotobúdkou FunFace. Na výber máte širokú škálu fotopozadí na mieru, ktoré sadnú pre každú tému párty, ktorú si zvolíte. Tu je niekoľko tipov pre inšpiráciu.

Urban style party

Dresscode: urban casual. Jedlo: burgre, hot-dogy alebo hocičo iné, čo sa dá grilovať. Pitie: pivkom nič nepokazíte, pokojne kombinujte s ciderom. Párty v štýle urban sa vyznačujú jednoduchosťou, industriálnejšími dekoráciami a všetkým tým, čo vám pri bežnom povyrazení si von ponúkne mesto. Nemáte vyhovujúce urban kulisy? Využite tehlové fotopozadie (#51) a fotokútik FunFace. Krásne fotky budete mať zhotovené za pár sekúnd a všetci hostia si ich môžu zobrať so sebou. 

Filmová párty

Zadovážte si premietacie plátno, spoľahlivý projektor a veľa, veľa popcornu! Filmová párty bude skutočný trhák tohto leta. Doplniť ju môžete, ako inak, súvisiacim fotopozadím na mieru a fotobúdkou FunFace. Pre túto príležitosť bude ideálne pozadie s červeným kobercom, reflektormi a fotobleskami (#30). Ste predsa nejaké hviezdy, no nie?

Recesistická vianočná párty v lete

Zdá sa vám to pritiahnuté za vlasy? Kým nevyskúšate, nezistíte, aká je to sranda! Teplý letný večer, všetci v krátkych rukávoch a... santovských čiapkach. :) Občerstvenie tu tiež zohráva kľúčovú úlohu: okrem klasík, ako je kapustnica alebo ryba (ktorú môžete pokojne grilovať), určite padne vhod aj varené vínko alebo punč. Nie však za horúca, je predsa teplo. Pripravte si nápoje vopred a podávajte ich dobre vychladené. Skvelú recesistickú atmosféru zachytíte aj vďaka fotobúdke FunFace a niektorým z vianočných pozadí, ktoré máte k dispozícii. Môžu to byť ihličnaté vetvičky, medovníky a kúsky škoricových drievok (F) či žiarivé vločky (G,H). Na takúto párty žiadny z vašich hostí nezabudne, to si môžete byť istí!

Skombinujte fotopozadia s rekvizitami

Všimli ste si za fotopozadiami, ktoré vám odporúčame, čísla alebo písmená? Podľa nich si ich môžete vyhľadať v našom zozname, prípadne si vybrať s množstva ďalších. Nemusí to však skončiť pri fotopozadiach, atmosféru môžete dotvoriť aj súvisiacimi rekviziami, s ktorými sa zabavia ako deti, tak aj dospelí.