21 Aug

Letný chillout na Magio Pláži aj s FunFace

Horúce leto dáva tento rok pekne zabrať pracujúcim aj prázdninujúcim. Čo je lepšie, ako sa v týchto horúčavách dusiť vo vlastnej šťave zavretý vnútri? No predsa ísť na Magio Pláž a užiť si trochu srandy aj s našou fotobúdkou!

Ak sa už vyskytnete na bratislavskej Magio pláži, určite navštívte ČSOB Oddych zónu, v ktorej vás okrem osvieženia v podobe ovocia či nápojov čaká aj poriadna dávka zábavy s našou fotobúdkouFunFace, vďaka ktorej si vytvoríte kvalitné zábery vytlačené priamo na mieste.

Oddych zóna s fotobúdkouFunFace

ČSOB oddych zónu nájdete na Magio pláži každú stredu od 15:00 do 20:00. Ideálny čas na schladenie, čo poviete? Počas tých najväčších tepiel si môžete dopriať chladený drink alebo trojuholník melónu, rozvaliť sa na trávnik alebo vak a trošku pochillovať. A keď bude nálada na tom správnom bode, zobrať všetkých kamošov, postaviť sa pred fotopozadie a vyklikať si fotku s parádnou spomienkou. ;)

Využiť môžete aj rôzne akcie a súťaže, ktoré sa v ČSOB oddych zóne organizujú. Šikovný tím pre vás má pripravené aj zaujímavé aktivity, s ktorými si skrátite čakanie na večer. A keď príde čas opustiť oddych zónu (však aj ľudkovia, ktorí sa v nej o vás starajú, si potrebujú oddýchnuť), pokračovať môžete na iné miesta, ktoré pláž ponúka. Množstvo koncertov, klubovní, športových ihrísk alebo barov - nudiť sa jednoducho nebudete!

Pochváľte sa fotografiami od FunFace

Aj v prípade, že trávite poobedia v kancelárii, z oddych zóny si môžete užiť zopár hodín a pekne sa naladiť na prichádzajúci večer. A tí, ktorí si hlavu s pracovnými hodinami zatiaľ nerobia, si môžu oddychový kútik vychutnať do sýtosti. Nezabudnite sa cvaknúť a pokojne nám pošlite fotku aj na našu Facebook stránku, nech vidíme, ako sa bavíte. Nič nás totiž neteší viac, než keď je FunFacefotokútik v centre skvelej zábavy, na ktorú sa bude spomínať!