24 Aug

Fotky s posh atmosférou? S FunFace to nebude žiadny problém!

Fotokútik FunFace si teraz môžete rezervovať nielen s obľúbenými pozadiami a rekvizitami, ale aj s nóbl sedačkami od NOBLE & MAYER antique rentals. A ako vaše fotopamiatky z osláv budú vyzerať? Jednoducho skvelo:

Nóbl fotografie s fotobúdkou FunFace

Využiť môžete fotenie bez fotopozadia, ktoré odporúčame najmä v prípade, že máte k dispozícii krásne záhradné zákutie alebo kúsok nevšednej architektúry. Steny obrastené brečtanom, rozkvitnuté záhrady alebo decentne upravené trávniky s dominantným altánkom. Predstavte si tie krásne fotky, ktoré si môžete v priebehu niekoľkých sekúnd nielen cvaknúť, ale aj jednoducho vytlačiť a zobrať na pamiatku.

No aj v prípade, že na mieste, kde prebieha vaša oslava, nenájdete vhodné prirodzené pozadie, nemusíte zúfať. Skutočný „posh feeling” dodáte záberom z fotobúdky FunFace vďaka jednoduchým pastelovým fotopozadiam, ktoré tvoria ideálny kontrast s nadčasovým kusom nábytku. Magazínové fotografie v priebehu niekoľkých sekúnd? Tak to už áno. ;)

Ako využiť FunFace s krásnymi sedačkami NOBLE & MAYER

Máme pre vás niekoľko inšpirácií, ako využiť tieto nevšedné kúsky nábytku na vašej oslave spolu s FunFace:

Štýloví svadobčania

Ak máte svadbu v elegantnom, zdobenom štýle, využite sedačky od NOBLE & MAYER ako rekvizitu na fotenie svadobčanov. Pre väčšie skupiny to môže byť 3 či 4 miestna pohovka, pre páriky menšia sedačka. Aj keď je štýl vašej svadby bláznivejší a dekorácie v inom štýle, tento nóbl prvok vám stále zaistí nevšedné fotografie, ktoré budú o to viac zapamätateľné.

Nóbl párty potrebuje nóbl zariadenie

Párty s dresscodom v anglickom štýle? Viac písať ani nemusíme! Dámy, uhladiť sukne, páni, nasadiť klobúky, ide sa fotiť.

Ako z iného storočia

Oldies si ľudia spájajú väčšinou s 90. rokmi. No čo tak iný typ oldies, napríklad swing? Okolo swingu, tanca, ktorý vznikol v 30. rokoch 20. storočia, sa buduje aj na Slovensku komunita obdivovateľov. Nie vždy ide o tancovanie - špecifická móda tejto doby, krásne šaty a elegantné obleky - sú lákadlom samé o sebe. Musíme vás ale upozorniť: v kombinácii s kúskami od NOBLE & MAYER a fotobúdkou FunFace si koledujete o nezabudnuteľné fotografie!