Kto by už len chcel zabudnúť na tak veľký deň, akým je svadba? Funface Fotobox Vám vytvoré krásne spomienky.

Než vám ale prezradíme, čo ste mohli vidieť v expozicii Mercedes, musíme sa pochváliť novinkou, ktorú odteraz nájdete na našich fotobúdkach.

To, že fotobúdka je skutočne univerzálnou atrakciou na všetky druhy podujatí, vám asi nemusíme pripomínať. Rozhodne sa nestratí ani na tak veľkej akcii, akou je Autosalón Incheba 2018.

Fotobúdka na svadbe je čoraz obľúbenejším doplnkom veľkého dňa slovenských neviest. Čomu vďačí za svoj úspech?

Každý organizátor podujatí nám určite dá za pravdu, že atrakcie na eventy sú jedným z hlavných prvkov, ktoré sa podieľajú na špecifickej atmosfére akcie. Vybrať správnu atrakciu nie je až také náročné, stačí sa na ne pozrieť očami tých, pre ktorých sú určené - očami hostí.

Nech sa deje čokoľvek, svadba pre vás bude veľký deň - jeden z najväčších vo vašom živote. Či už bude rozprávková, komorná alebo rustikálna. Ak ste však vynikajúca hostiteľka či hostiteľ, myslíte aj na svojich hostí. Preto vám prinášame niekoľko tipov na vynikajúci svadobný program. :)

Dajte Vášmu eventu čosi netradičné a svojské, aby sa ľuďom zapísal do pamäte.

Naša fotobúdka FunFace už má čo-to za sebou a my spolu s ňou. Zúčastnili sme sa viac ako 1200 fotení, medzi nimi aj na niektorých celebritných svadbách a najväčšich eventoch na Slovensku. Čo stojí za úspechom FunFace?

Dosť bolo nudných narodeninových párty, na ktorých si robíte selfie „aby sa nepovedalo” z akože netradičného uhla. Pridajte narodeninovým oslavám skutočný šmrnc vďaka fotokútiku FunFace - pomôžu vám v tom aj naše party doplnky.

Máme tu plesovú sezónu! Ženy už stresujú, čo si oblečú, páni s pokojom sebe vlastným uvažujú, čo budú piť, no a my vo FunFace sa chystáme na plesový nápor. Pretože fotobúdka na ples proste patrí.

Váš Deň D sa blíži závratnou rýchlosťou. Ani sa nenazdáte a je tu - a s ním všetky tie príjemné (a občas aj menej príjemné) starosti, ktoré so sebou organizácia svadby prináša. Najmä ak bude zábava prebiehať v interiéri, nemali by ste zabudnúť na fotostenu.

Ak je v roku nejaký deň, kedy sa z bežných ľudí stávajú náruživý selfíčkari, je to určite Silvester. S ručičkami blížiacimi sa k polnoci však v priamej úmere klesá schopnosť zachytiť ostré a, povedzme si otvorene, kompozične aspoň trochu dobré fotografie. Našťastie máme riešenie.