16 Aug

Skvelé svadobné fotky z fotobúdky

Fotokútik na svadbe zabezpečí nie len skvelé fotky, ale aj výbornú zábavu. Pre hostí budú fotografie, ktoré si môžu okamžite odniesť skvelým darčekom. Aké fotky by ste si na svadbe určite nemali vo fotokútiku zabudnúť spraviť?

Fotky ženícha a nevesty

Znie to ako klišé, avšak boli by ste prekvapení ako často pri všetkých povinnostiach ženích a nevesta zabudnú sami zaskočiť do fotobúdky. Spravte si novomanželské fotky s rôznymi rekvizitami, či už romantickými, vtipnými, s nápismi parochňami alebo fúzmi. Môžete takto osláviť svoju lásku aj sa zabaviť s ostatnými.

Fotky s rodičmi a starými rodičmi

Viac generačná fotografia je vždy špeciálna, ale vďaka FunFace fotoboxu pridáte fotkám vtipný nádych a môžete získať najlepšiu rodinnú fotografiu všetkých čias! A verte nám rodičia a starí rodičia si nikdy nechcú nechať ujsť šialenstvo fotokútika.

Fotografie so súrodencami

Máte z každej oslavy rovnaké nudné fotografie? To pri fotobúdke nehrozí. Vďaka uvoľnenej atmosfére budú fotky určite jedinečné a vďaka rekvizitám sa môžete zamaskovať tak, že možno svojich súrodencov ani poriadne nespoznáte.

Fotky s deťmi

Deti v šatočkách a malých oblekoch vždy vyzerajú na svadbách nesmierne milo. Deti len poteší, že nebudú musieť sedieť pri svadobnom stole a radi si užijú vtipné fotenie vo fotoboxe. A vy zas získate roztomilé fotky.

Fotky s družbami a družičkami

Či už ste si zladili družičky a družbov do rovnakého oblečenia alebo nie, nezabudnite sa pofotiť v skupine so všetkými.  Ako často máte šancu spraviť si spoločnú fotografiu so všetkými vašimi najbližšími kamarátmi?

Fotky so zabávačmi

Máte na svadbe kapelu, DJ, kúzelníka, tanečníkov alebo nejakých iných zabávačov? Odfoťte sa aj s nimi. Takíto ľudia sa zvyčajne tiež radi zabavia, nechajú vám v knihe hostí pekný odkaz a vy si budete navždy pamätať kto vám pomohol vytvoriť nezabudnuteľnú svadbu.