01 Aug

Ako vytvoriť skvelú atmosféru na vašej párty?

Plánovaním párty môžete stráviť týždne alebo aj mesiace. Ako sa však ubezpečiť, že párty sa bude ľuďom páčiť? Jednou z kľúčových vecí na úspešné podujatie je vytvorenie zábavnej a živej atmosféry ... ale ako na to?

Všetko naplánujte

Najskôr by ste si mali vybrať aký druh akcie chcete usporiadať – bude to neformálna záhradná party, firemná akcia alebo luxusný kokteilový večierok? Postupne sa prepracujte až k plánovaniu najmenších detailov.

Vyberte správne miesto

Výber perfektného miesta pre vašu akciu alebo večierok je kľúčom k vytvoreniu dokonalej atmosféry. Náladu hostí aj atmosféru do veľkej miery ovplyvní práve miesto kde sa podujatie bude konať. Či si vyberiete neformálnu záhradu alebo luxusný bar, uistite sa, že vybrané miesto sa bude hodiť pre vami zvolený typ akcie.

Dajte si pozor na zoznam hostí

Urobte si čas na premýšľanie o tom, koho chcete pozvať a či sa všetci hostia poznajú. Ak je to blízka skupina priateľov máte isté, že sa budú mať s kým rozprávať. Ak však ide o kombináciu priateľov alebo rodiny z rôznych spektier vášho života, je vhodné uistiť sa, že na zozname hostí má každý aspoň niekoho, s kým sa bude môcť zabávať.

Hudba, osvetlenie a dekorácie

Toto je najzábavnejšia a zrejme aj najdôležitejšia časť  na zabezpečenie skvelej atmosféry na vašej párty. Zvoľte si tému večierku a začnite vyberať hudbu, osvetlenie a dekorácie. Je na vás či si zvolíte romantické svetielka a sviečky,  farebné lampáše alebo nablýskanú disko guľu. Hudbu by ste mali voliť jednak podľa témy párty ale určite sa zamyslite aj nad zoznamom hostí, čo by ocenili oni. Na akciu nezabudnite objednať aj FunFace fotobox a dotvorte dokonalú atmosféru zábavnými rekvizitami a fotostenou na mieru. Vybrať si môžete z mnoho druhov rekvizít, ktoré oživia akýkoľvek typ večierku. Vďaka fotostene na mieru sa atmosféra párty prenesie na fotky, ktoré si všetci hostia môžu odniesť či už v tlačenej alebo digitálnej podobe.