05 Jun

FunFace fotobox na baby shower

Tehotenstvo je pre väčšinu žien jedným z najpamätnejších a najdôležitejších období života. Plánovaný príchod nového bábätka je jednoznačne dobrým dôvodom na zorganizovanie oslavy, či už s rodinou, s kamarátmi alebo so všetkými naraz.

Ako využiť fotokútik na Baby shower?
Tu je zopár tipov ako pomocou fotobúdky môžete vylepšiť Baby shower:

  • Prezraďte pohlavie bábätka pomocou fotosteny na mieru. Fotostenu si viete vybrať alebo navrhnúť podľa svojho želania. Bude to dievčatko? Nešetrite ružovou. Alebo naopak chlapec? Vyberte si modrú, pozadie s autíčkami alebo čokoľvek sa vám páči. Ak si však chcete udržať tajomstvo až do pôrodu, vždy viete zvoliť aj neutrálne pozadie. Prípadne dáte polovicu modrú a polovicu ružovú a môžete sa ešte s hosťami zabaviť pri ich tipoch na ktorú stranu sa postavia.
  • Vytvorte pamätnú foto knihu pre bábo. Nechajte každého dôležitého člena párty odfotiť sa s nastávajúcou mamičkou. Fotografie si následne môžete vytlačiť a nalepiť ich do albumu. Každý potom môže napísať svoj odkaz pre bábätko. Vo foto knihe môžete pokračovať a pridávať do nej rôzne dôležité udalosti zo života dieťaťa. Keď raz vyrastie, určite to ocení.

Tipy pre organizáciu Baby shower?
Kedy zvykne oslava prebiehať? Koho na oslavu zavolať?

  • Baby shower sa zvykne uskutočniť 4-6 týždňov pred plánovaným pôrodom.
  • Nie vždy sa oplatí baby shower organizovať ako prekvapenie pre budúcu mamičku. Ak ju dobre poznáte a viete, že tehotenstvo prežíva v poriadku, tak ju môžete prekvapiť. Ak si však nie ste 100%-tne istý, radšej sa s ňou poraďte.
  • Vo väčšine prípadov je baby shower záležitosťou žien. Ale nájdu sa aj takí, čo zavolajú mix kamarátov oboch budúcich rodičov, niektorí dokonca zahrnú aj celú rodinu.
  • Darčeky by mali byť voľbou hostí, avšak ideálne je spísať zoznam vecí, ktoré ešte budúci rodičia pre bábo potrebujú a potom dať hosťom na výber priamo zo zoznamu. Ak hosťom nechýba kreativita, môžete tiež nakúpiť jednofarebné overaly pre bábo spolu s farbami na textil a vytvoriť tak spolu počas oslavy originálne kúsky do šatníka.