04 Mar

Dôvody, pre ktoré si zamilujete FunFace fotobúdku aj vy

Klasické fotoboxy možno poznáte z letísk alebo z miest, kde si ľudia potrebujú kvôli identifikácii rýchlo vytvoriť fotografiu pre svoje doklady. Pôvodne neboli určené na „voľnočasové fotenie”, aj keď sa s nimi dajú určite vytvoriť zaujímavé fotografie.

Otvorená fotobúdka je však o zábave pre celú párty, nielen pre pár ľudí, ktorým sa podarí napchať do maličkého boxu. My máme tieto búdky radi, pretože:

Otvorené fotoboxy zaberajú menej miesta

Zatvorená fotobúdka potrebuje svoje stabilné miesto s dostatkom priestoru. FunFace fotobox môžete zložiť hocikde a nezatarasí prístup, napríklad, do iných miestností. Zatvorený fotobox šupnete pravdepodobne do rohu. Fotobúdku FunFace môžete nasmerovať k štýlovému pozadiu, smerom do záhrady alebo k tehlovému múru či stene. Fotky hneď získajú inú atmosféru!

Fotobúdka FunFace zachytí viac ľudí

Ak nie sú vaše párty komorné, s pár ľuďmi, chcete sa fotiť vo väčších skupinkách. Práve pre tieto prípady sú otvorené fotobúdky vhodnejšie. Pred objektív sa postavíte pokojne celý pracovný tím a všetkých bude vidno tak, ako má byť. Nikto sa nebude cítiť ukrivdený, že na fotografii nie je.

Fotenie otvorenou fotobúdkou je zábava...

...aj pre sledujúcich! Nemusíte sa fotiť, aby ste si užili zábavné grimasy alebo vtipné situácie iných skupiniek. Dokonca vás môžu inšpirovať a vďaka nim si potom vytvoríte podobné, alebo ešte lepšie zábery.

Fotopozadia na mieru sú skvelé

So zavretým fotoboxom si fotopozadia neužijete, s otvorenou fotobúdkou FunFace áno. Stačí si vybrať svoj motív, nájsť správne miesto pre fotopozadie a nasmerovať fotobúdku. S kvalitným fotopozadím sa dostanete z mestskej džungle do skutočného pralesa, na karibskú pláž alebo do hôr.

Pri týchto výhodách samozrejme dôvody, prečo milujeme otvorené fotobúdky, nekončia. Jednoduché ovládanie, zdieľanie na sociálne siete alebo do e-mailov, úprava fotografií... a nezabúdajme na rekvizity, s ktorými by ste sa len ťažko viacerí napchali do uzavretého fotoboxu! Otvorené fotobúdky sú jednoducho párty nástroj.