18 Jul

3 dôvody prečo musíte mať FunFace fotobox na vašej svadbe

Stále premýšľate či chcete alebo nechcete fotokútik na svadbe? Tu je pár dôvodov prečo by ste FunFace fotobox na svadbe jednoznačne mali mať.

1.     Fotokútik sa stane súčasťou vášho programu

Bez ohľadu na veľkosť svadby, vždy budete mať počas svadobného dňa voľný priestor, ktorý sa budete pokúšať niečím zaplniť. FunFace fotobox je na túto príležitosť ako stvorený. Fotokútik zhromaždí ľudí na jednom mieste a popri fotení sa spoločne výborne zabavia. K fotokútiku hostia prichádzajú, aby sa pozreli čo všetko sa tam deje. Hostia vždy idú zavolať ďalších kamarátov a rodinu, aby si spravili spoločné fotky. Pri výbere vtipných rekvizít sa často prelomia ľady a začnú sa spolu smiať aj ľudia, ktorí sa dovtedy nepoznali.

Fotokútik si užijú hostia všetkých vekových kategórií od detí až po starších hostí, ktorých už nedostanete na tanečný parket. Do fotokútiku sa zmestí aj väčší počet ľudí a môžete si takto vytvoriť aj rodinné fotografie. Deti na svadbe nebaví len sedieť za stolom alebo tancovať a určite ich skôr zabavíte s rekvizitami a radi aj pekne zapózujú.

2.     Zábavný spôsob ako na pamätnú knihu hostí

Z FunFace fotoboxu môže mať veľkú radosť aj nevesta a ženích. Stačí aby hostia fotky z fotokútika vytlačili a nalepili do veľkej foto knihy alebo knihy hostí. K fotografii ešte pridajú pár milých slov a mladomanželia si navždy budú  môcť pripomínať koľko zábavy si na svadbe užili aj ich priatelia. A pri čítaní želaní pre ich budúcnosť sa určite aj pobavia.

3.     Fotografiu si odnesie každý

Pri fotokútiku má každý hosť istotu, že ak niektorú fotku chce, môže si ju rovno vytlačiť a zobrať domov. Všetci kamaráti a rodina, tak budú mať na svadbu spomienku a určite sa im nestane, že sa  k fotkám nedostanú. Každý si môže spraviť fotiek koľko chce s rôznymi skupinami ľudí. Fotky z fotokútika majú určite lepšiu kvalitu ako fotografie, ktoré by si hostia zhotovili na svoje mobily. K fotokútiku patrí aj fotostena a osvetlenie, a preto budú fotky vyzerať veľmi profesionálne.