10 Jun

Prečo tlačiť fotky aj v digitálnej dobe?

V dnešnej dobe väčšina fotiek, ktoré odfotíme žije len digitálnym životom. Fotky skončia len v albume našich mobilov alebo sa maximálne dostanú na stenu nášho Facebooku alebo Instagramu.
Patríte k ľudom, ktorí majú všetky svoje fotky už len v telefóne a počítači alebo si fotky stále tlačíte?

3 dôvody prečo fotky tlačiť aj v dnešnej dobe


1.Predídete strate fotiek. Pokazená SD karta, vírus v počítači alebo ukradnutý telefón? Jeden z dôvodov prečo sa oplatí mať fotky aj v tlačenej podobe je práve zachovanie spomienok aj v prípade zlyhania techniky. Určite nechcete v momente prísť naraz o momentky zo všetkých dôležitých udalostí.
2.Vytvorenie pamätného albumu. Najmä pri veľkých životných udalostiach ako svadba alebo oslava dôležitých míľnikov sa oplatí vytvoriť si album. Dajte hosťom na vašej oslave možnosť priamo si vytlačiť fotky a nechajte ich vytvoriť vám album s fotkou a odkazom ku vášmu veľkému dňu. Pri prezeraní takéhoto albumu si určite vďaka komentárom vašich známych spomeniete na viac ako by vám povedala fotka v mobile a ešte sa aj poriadne zabavíte.
3.Vytvárajte dekorácie, zvyšujte útulnosť. Vytlačené fotky si môžete nechať zarámovať alebo z nich vyzvárať rôzne druhy fotostien. Jednak takto môžete zvyšovať svoju kreativitu a určite vás takéto fotky budú tešiť viac, ako tie, ktoré máte uložené niekde na disku. Povedzte si úprimne- ako často sa vám chce hľadať medzi stovkami fotiek v telefóne tie vaše obľúbené? Dajte teda tlačou fotiek šancu vyniknúť tým, ktoré sú pre váš život dôležitejšie a nenechajte ich zabudnuté medzi fotkami vašich obedov z posledných dní.

Z FunFace fotokútiku môžete mať fotky v digitálnej aj tlačenej podobe, ako si zvolíte. Pri fotokútiku máte možnosť neobmedzenej tlače fotiek, a teda si ich viete domov odniesť vy aj vaši hostia. Prípadne môžete vyskúšať aj FunFace printku, ktorá vytlačí aj vami zhotovené fotky z Instagramu.