11 Jul

5 typov rekvizít, ktoré by nemali chýbať na žiadnej párty

O tom, že samotný FunFace fotobox vie skvele pobaviť hostí na akejkoľvek akcií niet pochýb. No často sú najobľúbenejšou časťou fotenia vo fotokútikoch najmä zábavné rekvizity. Vyskúšať si parochne, vtipné okuliare, fúzy a mnoho iného ľudí nesmierne baví. S takýmito doplnkami sa vedia oveľa viac uvoľniť a fotky tak majú úplne inú atmosféru. Existuje nesmierne množstvo rekvizít, ako si z nich teda vybrať? Tieto zábavné rekvizity patria medzi najobľúbenejšie.

Okuliare

Smiešne okuliare všetkých veľkostí a tvarov vedia človeka zmeniť na nepoznanie. Okuliare sú zábavným a jednoduchým spôsobom, ako pridať fotkám iný rozmer. Či už chcete okuliare smiešne, obrovské, klasické alebo štýlové, z našej ponuky si určite vyberiete.

Fúzy a ústa

Práve fúzy alebo rôzne typy úst a úsmevov si zoberie na fotku takmer každý. Tieto rekvizity sa hodia na akýkoľvek typ akcie a určite nimi nič nepokazíte. Nie je to klišé, je to klasika.

Vtipné nápisy

Vtipné nápisy sú veľmi obľúbené, či už si ich dáte vytlačiť na tričko alebo ich máte v podobe zábavných rekvizít. Z takýchto rekvizít sa určite viac potešia dospelí hostia. Textové bubliny môžu byť vytlačené na pozadiach rôznych veľkostí a tvarov. Text nápisu môžete prispôsobiť udalosti na ktorej chcete rekvizity využiť a verte, že hostia budú mať pri niektorých výbuchy smiechu.

Korunky, čelenky a čiapky

Pokiaľ si nechcete zakryť tvár, môžete využiť rekvizity ako korunky, čelenky alebo čiapky. Spravte na svadbe z nevesty a ženícha kráľa a kráľovnú a z ich svedkov napríklad dvorného šaša.

Rekvizity s vašou značkou

Pokiaľ plánujete firemnú akciu môžete využiť aj rekvizity na ktorých je umiestnená vaša značka. Ľudia fotky z fotokútika často zdieľajú na sociálnych sieťach a vytvoria vám vďaka takýmto rekvizitám reklamu.