V bratislavskej pobočke McDonald's na Námestí SNP ste si mohli tiež užiť sprievodný narodeninový program, pri ktorom nemohla chýbať ani fotobúdkaFunFace.

Graffiti Wall prinesie na vašu firemnú akciu, afterparty alebo aj teambuilding či svadbu vítané spestrenie programu. Čo všetko s touto vychytávkou môžete robiť?

Inšpirujte sa položkami z nášho zoznamu, ktoré môžu okresať vaše výdavky.

Fotobúdka môže výrazne podporiť povedomie o vašej firme s reklamou pomocou vytlačenej fotografie.

Najvyšší čas naplánovať teambuilding! A čo nesmie chýbať na správnej firemnej akcii? No predsa fotobúdka FunFace.

Kto by už len chcel zabudnúť na tak veľký deň, akým je svadba? Funface Fotobox Vám vytvoré krásne spomienky.

Než vám ale prezradíme, čo ste mohli vidieť v expozicii Mercedes, musíme sa pochváliť novinkou, ktorú odteraz nájdete na našich fotobúdkach.

To, že fotobúdka je skutočne univerzálnou atrakciou na všetky druhy podujatí, vám asi nemusíme pripomínať. Rozhodne sa nestratí ani na tak veľkej akcii, akou je Autosalón Incheba 2018.

Fotobúdka na svadbe je čoraz obľúbenejším doplnkom veľkého dňa slovenských neviest. Čomu vďačí za svoj úspech?

Každý organizátor podujatí nám určite dá za pravdu, že atrakcie na eventy sú jedným z hlavných prvkov, ktoré sa podieľajú na špecifickej atmosfére akcie. Vybrať správnu atrakciu nie je až také náročné, stačí sa na ne pozrieť očami tých, pre ktorých sú určené - očami hostí.

Nech sa deje čokoľvek, svadba pre vás bude veľký deň - jeden z najväčších vo vašom živote. Či už bude rozprávková, komorná alebo rustikálna. Ak ste však vynikajúca hostiteľka či hostiteľ, myslíte aj na svojich hostí. Preto vám prinášame niekoľko tipov na vynikajúci svadobný program. :)

Dajte Vášmu eventu čosi netradičné a svojské, aby sa ľuďom zapísal do pamäte.