Pri výbere fotokútika chcete určite nájsť dodávateľa, ktorý dodá kvalitný produkt za primeranú cenu. Majte na pamäti, že cena by nemala byť jediným faktorom na ktorý sa zameriate. Lacnejšie spoločnosti majú často na to prečo sú lacné dôvody, ktoré by vás nepotešili. Ak si chcete na svoju akciu objednať fotokútik, odporúčame zamyslieť sa nad nasledovnými bodmi:

Ak sa objavíte so svojim dieťaťom na akcii kde sa nachádza aj FunFace fotobox alebo na takomto podujatí vidíte rodiča s dieťaťom, je veľmi pravdepodobné, že dieťa hneď začne rodičov ťahať, aby šli fotokútik vyskúšať. Prečo je to tak? Čo deti tak milujú na fotoboxoch?

Vizuálny obsah je nesmierne zaujímavý pre väčšinu zákazníkov. Fotokútik vie pri konferenciách, veľtrhoch alebo uvedení produktov na trh pomôcť vytvoriť povedomie o značke alebo produkte a rovnako vám môže pomôcť budovať silnejší vzťah so zákazníkmi.

Prečo by ste mali do svojej marketingovej stratégie pri najbližšej firemnej akcii začleniť aj FunFace fotobox?

Zvyčajne sa každá svadba sa skladá z obradu a hostiny. Práve na zábavu na svadobnej hostine sa najviac teší väčšina pozvaných. To aký program na svadbe bude, by malo záležať najmä od vkusu mladomanželov. Tu však máte pár tipov, ktorými svadobný program môžete obohatiť.

Fotokútik na svadbe zabezpečí nie len skvelé fotky, ale aj výbornú zábavu. Pre hostí budú fotografie, ktoré si môžu okamžite odniesť skvelým darčekom. Aké fotky by ste si na svadbe určite nemali vo fotokútiku zabudnúť spraviť?

Teambuildingy a firemné večierky môžu upevňovať priateľstvá, zlepšovať spoluprácu medzi zamestnancami a zvyšovať spokojnosť s prácou. Pre firmu ale môžu byť aj obrovskou stratou času a peňazí. Najmä menšie firmy zvyčajne nemajú na firemný večierok tisíce eur. Ako teda spraviť skvelý  večierok, ktorý nezruinuje firemný rozpočet?

Plánovaním párty môžete stráviť týždne alebo aj mesiace. Ako sa však ubezpečiť, že párty sa bude ľuďom páčiť? Jednou z kľúčových vecí na úspešné podujatie je vytvorenie zábavnej a živej atmosféry ... ale ako na to?

Každý budúci ženích aj budúca nevesta si chcú užiť poslednú párty ako slobodný človek. Ako usporiadať poriadnu rozlúčku so slobodou? Prečo by na rozlúčke nemal chýbať aj FunFacefotobox?

Stále premýšľate či chcete alebo nechcete fotokútik na svadbe? Tu je pár dôvodov prečo by ste FunFace fotobox na svadbe jednoznačne mali mať.

O tom, že samotný FunFace fotobox vie skvele pobaviť hostí na akejkoľvek akcií niet pochýb. No často sú najobľúbenejšou časťou fotenia vo fotokútikoch najmä zábavné rekvizity.Existuje nesmierne množstvo rekvizít, ako si z nich teda vybrať? Tieto zábavné rekvizity patria medzi najobľúbenejšie.

Organizátori rôznych podujatí niekedy zápasia s rozhodnutím či najať fotografa, alebo si prenajať fotobúdku. Každá možnosť  má svoje plusy, ale mnohí ľudia si neuvedomujú výhody toho, ak si prenajmú oboje.

V dnešnej dobe väčšina fotiek, ktoré odfotíme žije len digitálnym životom. Fotky skončia len v albume našich mobilov alebo sa maximálne dostanú na stenu nášho Facebooku alebo Instagramu.
Patríte k ľudom, ktorí majú všetky svoje fotky už len v telefóne a počítači alebo si fotky stále tlačíte?