Nech sa deje čokoľvek, svadba pre vás bude veľký deň - jeden z najväčších vo vašom živote. Či už bude rozprávková, komorná alebo rustikálna. Ak ste však vynikajúca hostiteľka či hostiteľ, myslíte aj na svojich hostí. Preto vám prinášame niekoľko tipov na vynikajúci svadobný program. :)

Dajte Vášmu eventu čosi netradičné a svojské, aby sa ľuďom zapísal do pamäte.

Naša fotobúdka FunFace už má čo-to za sebou a my spolu s ňou. Zúčastnili sme sa viac ako 1200 fotení, medzi nimi aj na niektorých celebritných svadbách a najväčšich eventoch na Slovensku. Čo stojí za úspechom FunFace?

Dosť bolo nudných narodeninových párty, na ktorých si robíte selfie „aby sa nepovedalo” z akože netradičného uhla. Pridajte narodeninovým oslavám skutočný šmrnc vďaka fotokútiku FunFace - pomôžu vám v tom aj naše party doplnky.

Máme tu plesovú sezónu! Ženy už stresujú, čo si oblečú, páni s pokojom sebe vlastným uvažujú, čo budú piť, no a my vo FunFace sa chystáme na plesový nápor. Pretože fotobúdka na ples proste patrí.

Váš Deň D sa blíži závratnou rýchlosťou. Ani sa nenazdáte a je tu - a s ním všetky tie príjemné (a občas aj menej príjemné) starosti, ktoré so sebou organizácia svadby prináša. Najmä ak bude zábava prebiehať v interiéri, nemali by ste zabudnúť na fotostenu.

Ak je v roku nejaký deň, kedy sa z bežných ľudí stávajú náruživý selfíčkari, je to určite Silvester. S ručičkami blížiacimi sa k polnoci však v priamej úmere klesá schopnosť zachytiť ostré a, povedzme si otvorene, kompozične aspoň trochu dobré fotografie. Našťastie máme riešenie.

Organizovať teambuilding nie je jednoduchá záležitosť. Čím viac účastníkov, tým rôznorodejšie požiadavky. Ako nájsť prienik medzi záujmami zamestnancov a zorganizovať firemnú akciu, na ktorej sa bavia všetci?

V našom rodnom meste sa otvorili krásne priestory ideálne na svadbu, firemný event alebo oslavu narodenín. Náš fotokútik bol pri tom.

FunFace je hrdým partnerom premiéry filmu Valerian

Téma svadby je čoraz aktuálnejsia. Ako FunFace vznikol? Čo vsetko ponúkame? Tieto a mnohé iné otázky boli zodpovedané pre svadobný portál Perfect Day.

 

ČSOB oddych zóna na Mágio pláži