20 Oct

Čo nesmie chýbať na Halloweenskej party?

V posledných rokoch si ľudia obľúbili Halloweenske party a radi sa zabavia v kostýmoch,  strašidelne pomaľovaní. Ak plánujete robiť Halloweensku party aj vy, inšpirujte sa nasledovnými tipmi, čo by ste na svojej akcii nemali zabudnúť:

Vykrajovanie tekvice

Pokiaľ máte na vykrajovanie tekvíc vhodný priestor, hostia sa takejto zábave určite potešia. Vytvárať strašidelné tváre tekviciam navyše môžete či robíte Halloween pre deti, pre zamestnancov alebo pre akýchkoľvek iných hostí. Pokúste sa vytvoriť vopred zopár makiet, ak by niekto pre svoju tekvicu potreboval inšpiráciu. Party môžete oživiť aj hlasovaním o najstrašidelnejšej tekvici. Či necháte každého hosťa aby si po večierku svoju tekvicu odniesol so sebou, alebo si všetkými ozdobíte svoj podnik, to už je len na vás.

Vytvorte tému party

Necháte hostí vybrať si akýkoľvek kostým alebo zvolíte tému party, ktorou sa majú všetci riadiť? Ak robíte party pre ľudí ktorých poznáte, priraďte pokojne každému za čo sa má prezliecť. Alebo aspoň zvoľte konkrétnejšiu tému ako napr. nežijúce celebrity. Takto sa na vašej akcii objavia herci, herečky, rockoví speváci alebo historické postavy.

Ak plánujete mať na party aj deti, zvoľte napr. filmové postavy a hrdinov. Medzi nimi si nájde určite každý tú svoju obľúbenú.

FunFace fotobox na zábavu

Keď už raz máte na párty ľudí nahodených v kostýmoch, ktorým venovali nemálo času, určite si budú chcieť odniesť kvalitné fotografie. Toto im splní FunFace fotobox. Fotobúdka na party ľudí nie len skvele zabaví ale aj dotvorí celkovú atmosféru.

Podľa zvolenej témy party si môžete nechať spraviť aj fotopozadie na mieru. Či si zvolíte fotostenu plnú tekvíc a strašidiel alebo popustíte uzdu svojej fantázií a vymyslíte si vlastný motív, hostia na party ju určite ocenia. A čo už strašidelnú atmosféru úplne vyšperkuje? Rekvizity, ktoré patria ku každému fotokútiku. Hostia určite nájdu doplnky, ktoré sa hodia k ich kostýmom a každý odíde z party aj so zábavnou  pamiatkou.