12 Sep

Ako vylepšiť marketing firmy vďaka FunFace fotobox?

Vizuálny obsah je nesmierne zaujímavý pre väčšinu zákazníkov. Fotokútik vie pri konferenciách, veľtrhoch alebo uvedení produktov na trh pomôcť vytvoriť povedomie o značke alebo produkte a rovnako vám môže pomôcť budovať silnejší vzťah so zákazníkmi.

Prečo by ste mali do svojej marketingovej stratégie pri najbližšej firemnej akcii začleniť aj FunFace fotobox?

Budujte online komunitu značky aj vďaka FunFace Printke

Fotografovanie ľudí na firemnej akcii je len začiatok. Pre marketing firmy je ideálne, aby ľudia fotky z vybranej akcie aj zdieľali na sociálnych sieťach. Podporiť ich v tom môžete dvoma spôsobmi:

Prvým je vytvorenie fotosteny na mieru, ktorá bude dotvárať atmosféru akcie a môže obsahovať text, ktorý si zvolíte. Pokiaľ je fotostena vytvorená zaujímavo, ľudí naláka spraviť si pri nej fotky, ktoré radi zdieľajú na sociálnych sieťach.

Druhou možnosťou je využitie FunFace Printky. Printka funguje na princípe tlače fotiek z Instagramu. Každý kto sa zúčastní vašej akcie a bude zdieľať fotku s vami určeným # hashtagom, si na printke môže fotografiu vytlačiť a odniesť so sebou. Hashtag môže obsahovať názov vašej firmy alebo značku a práve vďaka nemu sa bude šíriť povedomie aj online.

Fotky z fotoboxu s využitím peknej fotosteny alebo s vtipnými rekvizitami sú iné ako zvyčajné „selfie“ fotky. Ľudia sa preto takýmito fotkami radi pochvália na sociálnych sieťach, označia na nich aj svojich kamarátov. Vďaka tomu sa fotky rozšíria a môžu mať lepší dosah ako sponzorované príspevky.

Reklama v tlačenej podobe

Fotky z fotokútika sa dajú do pár sekúnd vytlačiť. Pri rýchlosti tlače z FunFace fotoboxu sa návštevníkom vašej akcie určite nestane, že kvôli dlhému čakaniu odídu bez vytlačenej fotky.  Podľa vašich potrieb vám vytvoríme šablónu, ktorá bude na každej fotografii a môže obsahovať napr. logo firmy, značku, názov akcie, webovú stránku alebo čokoľvek iné. Na fotky môžete prípadne umiestniť aj špeciálnu vytvorený link vďaka ktorému viete merať koľkí ľudia prišli na vašu stránku z danej akcie.

Zapojte hostí do diania na akcii

Po veľtrhoch sa ľudia často len tak bezcieľne potulujú, nudia sa a rozmýšľajú čo by tam ešte mohli robiť. Vo fotobúdke sa zabavia a máte veľkú šancu, že si vás zapamätajú v lepšie ako konkurenciu s nudným programom. Taktiež ich to motivuje vrátiť sa aj na ďalšie akcie vašej firmy.

Na rôzne firemné akcie a veľtrhy prichádzajú často aj ľudia, ktorí sa navzájom nepoznajú. Vďaka fotokútiku pomôžete ľudom prelomiť ľady. Počas čakania na svoje fotenie môžu začať konverzovať, rovnako ako pri zabávaní sa na fotkách s vtipnými rekvizitami.