15 Dec

Ako spraviť vianočný večierok, ktorý nikto nebude chcieť zmeškať?

Vianočný večierok pre svojich zamestnancov v dnešnej dobe plánuje už väčšina firiem. Samozrejme, že by potom boli radi, aby sa zamestnanci vianočnej párty aj zúčastnili. Ako naplánovať taký vianočný večierok, ktorý nikto nebude chcieť zmeškať?

Všetci milujú darčeky

Pri darčekoch pre zamestnancov máte viacero možností. Môžete vytvoriť „secret santa“ a teda nechať zamestnancov, aby si vytiahli lístočky s menami a kúpili si navzájom darčeky, ktoré si počas večierku vymenia. Taktiež môžete sami nakúpiť malé darčeky pre všetkých zamestnancov, alebo vytvoriť na večierku súťaže za ktoré budú môcť vyhrať zaujímavé ceny.

Hudba nesmie chýbať

Záleží od rozpočtu a veľkosti vianočného večierku aký typ hudby zvolíte, avšak určite na ňu nesmiete zabudnúť. Pri veľkých večierkoch môžete zavolať DJ-a prípadne aj hudobnú kapelu. Ak nemáte na večierok tisíce eur, môžete spolu so zamestnancami vytvoriť vlastný playlist, ktorý bude počas párty hrať.  Požiadajte všetkých, aby poslali svoje obľúbené vianočné aj nevianočné pesničky, dajte ich dokopy a potom vám už postačí Spotify alebo Youtube a miestnosť s dobrým reproduktorom. Zapojíte tak všetkých zamestnancov a budete mať istotu, že každému aspoň na chvíľu zahráte podľa toho čo má rád.

Zábava s fotokútikom

Keď už investuje nemálo času aj financií do toho, aby ste ľudí na večierok dostali, je dôležité aby sa na ňom aj zabavili. Ak pridáte na svoj vianočný večierok fotokútik, hostia sa zabavia s rekvizitami a pri fotení sa poriadne nasmejú. FunFace fotokútik taktiež pomôže uvoľniť atmosféru a prelomiť ľady aj medzi kolegami, ktorí sa predtým nepoznali. Všetci si tiež môžu odniesť domov aj vytlačenú fotografiu na pamiatku.

Pohyb s FunFace dance

S FunFace môžete okrem zábavného fotenia udržať svojich zamestnancov aj v pohybe, pomocou FunFace Dance. Na obrazovke sa ukážu rôzne tanečné kreácie , ktorý by mali čo najdôveryhodnejšie napodobniť. Celú tanečnú zábavu snímajú kamery a vyhodnocujú komu sa najviac darilo tancovať podľa predlohy. O zábavu tak máte určite postarané a zistíte aj kto je tanečným kráľom a kráľovnou vo vašej firme.

Hostí poriadne nakŕmte

V neposlednom rade si pre hostí pripravte ponuku jedla a nápojov. Bohatý výber koktejlov alebo  švédske stoly každého potešia a vy budete mať istotu, že všetci narýchlo neodídu kvôli hladu.