06 Oct

Prečo deti milujú FunFace fotobox?

Ak sa objavíte so svojim dieťaťom na akcii kde sa nachádza aj FunFace fotobox alebo na takomto podujatí vidíte rodiča s dieťaťom, je veľmi pravdepodobné, že dieťa hneď začne rodičov ťahať, aby šli fotokútik vyskúšať. Prečo je to tak? Čo deti tak milujú na fotoboxoch?

Farebné fotopozadia a vtipné rekvizity

To čo prvé upúta detskú pozornosť je zvyčajne zaujímavé fotopozadie a množstvo vtipných rekvizít. Ktoré dieťa by si nechcelo vyskúšať smiešne parochne, obrovské okuliare alebo rôzne iné tlačené atrapy postavičiek, komixových super hrdinov, zvierat alebo gitár a iných hudobných nástrojov.

Vidia sa na obrazovke

Súčasťou fotokútika je aj obrazovka, na ktorej sa každý môže sledovať koľko chce. Kým pózovanie pre fotografa a pozeranie sa do obyčajného fotoaparátu je pre deti skôr nuda, pri fotení vo FunFace fotoboxe sa budú vyžívať. Môžu si na obrazovke obzerať ako vyzerajú s vybraným rekvizitami a vyskúšajú si rôzne grimasy.

Grafitti TV pre malých umelcov

Ukazovali ste niekedy dieťaťu mobilné aplikácie v ktorých môžu na svoje fotky pridať rôzne filtre a vtipné nálepky? Presne to, len v oveľa väčšom si môžu vyskúšať s FunFace Grafitti TV. Fotky z fotokútika sa premietnu na veľkú obrazovku a deti si môžu na fotografie dokresliť čo len chcú. Na ploche 90x150 cm sa môžu zabávať koľko sa im zachce a je len na nich či budú kresliť po obrazovke rukou alebo si vyberú z ponúkaných obrázkov.

Ešte viac zábavy s FIT Light

Fit Light je výborným doplnkom každej párty na ktorej budú deti. Fit Light pozostáva z 8 svetelných dotykových senzorov. Tie blikajú v rôznych časových intervaloch a deti tak môžu súťažiť, ktoré z nich najrýchlejšie zareaguje a stlačí blikajúci senzor. Dotykové senzory sa dajú pripevniť na stenu, rozmiestniť po zemi  alebo sa postaviť na stôl a deti môžu súťažiť po jednom alebo aj proti sebe.

Ak teda plánujete robiť detskú oslavu alebo akúkoľvek akciu na ktorej nebudú chýbať deti, nezabudnite aj na FunFace fotobox.