29 Dec

Tipy na silvestrovské aktivity od FunFace

Opäť sa blíži Silvester a vy rozmýšľate ako zorganizovať párty s najlepšími aktivitami? Prečítajte si pár tipov, ktorými zabavíte hostí na menšej aj väčšej párty.

Skúška reflexov s Fit Light

Čo tak si v posledný deň v roku aj trochu zasúťažiť a otestovať reflexy vás, vašich známych alebo akýchkoľvek hostí? Ak ste za, nezabudnite na párty vyskúšať FunFace Fil Light. Fit Light pozostáva z ôsmych dotykových senzorov, ktoré sa rozsvecujú v náhodnom poradí. Vy máte rýchlo chytiť ten, ktorý práve svieti. Sami si viete vybrať z viacerých programov, ktorý vyskúšate. Senzory môžu byť umiestnené na stene a hostia na párty si môžu reflexy skúšať po jednom, alebo je možné ich umiestniť napríklad na stôl, kde budú proti sebe skúšať svoju rýchlosť dvaja súťažiaci naraz.

Tancovanie s FunFace Dance

Správna silvestrovská párty by sa nemala zaobísť bez tanca. Vďaka FunFace Dance však môžete spoznať aj víťaza súťaže o najlepšieho tanečníka práve sa končiaceho roka. Na veľkej obrazovke uvidíte tancovať animované postavičky. Potom je už len na šikovnosti jednotlivých hostí, aby predviedli svoje tanečné umenie. Všetky tanečné kreácie sledujú aj kamery, ktoré vyhodnotia kto sa najviac priblížil predlohe z obrazovky.

Zábavné fotenie s FunFace fotoboxom

Rovnako ako na akomkoľvek inom večierku aj na silvestrovskej párty svojich hostí určite potešíte FunFace fotoboxom. Z fotokútika si všetci odnesú nie len fotky ale aj spomienky na skvelú zábavu. K FunFace fotoboxu neodmysliteľne patria aj zábavné rekvizity a fotopozadia na mieru. Ak plánujete Silvestra so špeciálnou témou párty, práve fotopozadie pomôže atmosféru tejto témy dotvoriť a uchovať ju aj na fotografiách. Ak špecifickú tému nemáte, môžete si vybrať napríklad z ligotavých opôn, ktoré sa k silvestrovskej noci hodia.  Dajú sa doplniť aj veľkými nafúknutými balónmi s číslicami 2020, aby hostia ani po dlhej dobe nezabudli, ktorý rok takto skvele oslávili. Rekvizity sú zasa zdrojom nekonečnej zábavy. Už len pri ich výbere sa hostia určite poriadne nasmejú, nehovoriac o momentoch keď sa s nimi budú fotiť alebo sledovať ľudí, ktorí sa práve fotia.