13 Oct

5 vecí, nad ktorými sa zamyslieť pred rezervovaním fotokútika

Pri výbere fotokútika chcete určite nájsť dodávateľa, ktorý dodá kvalitný produkt za primeranú cenu. Majte na pamäti, že cena by nemala byť jediným faktorom na ktorý sa zameriate. Lacnejšie spoločnosti majú často na to prečo sú lacné dôvody, ktoré by vás nepotešili. Ak si chcete na svoju akciu objednať fotokútik, odporúčame zamyslieť sa nad nasledovnými bodmi:

Peronalizácia fotokútika na mieru

Jednou z najväčších výhod fotokútika je to, že mnohé veci si viete prispôsobiť na mieru. Počnúc fotopozadím na mieru, ktoré môže skvele dotvoriť atmosféru na akcii, cez rekvizity ktoré sú pre ľudí nekonečným zdrojom zábavy, až po branding, ktorý oceníte najmä pri firemných akciách.

Vo FunFace si môžete vybrať zo širokej ponuky našich fotostien, prípadne si môžete spraviť návrh podľa seba. Rovnako ponúkame mnoho balíkov rekvizít, z ktorých si môžete vybrať podľa typu vašej akcie. Samotné fotografie sa dajú tiež personalizovať, či už na nich chcete mať napr. dátum svadby, názov akcie, logo firmy alebo čokoľvek iné.

Osbluha fotokútika

Mnohí ľudia si myslia, že fotokútik funguje sám o sebe. Pri FunFace fotokútiku však vždy spolu s fotokútikom príde aj človek, ktorý vám pomôže s jeho obsluhou. Budete tak mať istotu, že sa na akcii nachádza človek zodpovedný za údržbu produktu, za ktorý platíte. Bez takejto obsluhy by to bolo akoby ste si prenajali bar bez barmana.

Interaktívne a zábavné prvky

Pri prenájme fotokútika nezabudnite, že jeho hlavným účelom je pobaviť hostí. Vyberte si určite fotokútik, ktorý je zábavný a interaktívny. Zábavné rekvizity sú samozrejmosťou, ale digitálne rekvizity a kresliace nástroje umožňujú vášmu hosťovi baviť sa tým, že si fotografie upraví podľa svojich predstáv.

K FunFace fotoboxu si môžete vybrať aj doplnkové služby ako Graffiti wall alebo Graffiti TV. Vďaka Graffiti wall si vaši hostia pomocou špeciálneho elektronického spreju  dotvoria fotky obrázkami, farbami alebo textami.  Na Graffiti TV si ľudia môžu vyskúšať zdokonaliť fotografie pomocou svojich prstov na špeciálnej veľkej dotykovej obrazovke.

Veľkosť a množstvo vytlačených fotografií

Pri fotkútikoch ľudí vždy poteší možnosť odniesť si vytlačenú fotku hneď so sebou.  Vo FunFace fotoboxe si možete vybrať aké veľkosti fotografií si ľudia odnesú. Páči sa vám jednoduchá samostatná fotka na šírku alebo na výšku? Alebo radšej dve alebo tri fotografie pod sebou? Na výber máte aj momentálne veľmi obľúbený insta formát prípadne zaujímavý podlhovastý formát 5x15 cm.

Dôležitou otázkou je aj množstvo fotiek, ktoré si ľudia môžu priamo na akcii vytlačiť. S FunFace fotoboxom  máte možnosť tlače neobmedzeného množstva fotografií. Svoju fotku si tak môže odniesť naozaj každý. Ak sa spolu odfotia napríklad 4 ľudia, každý z nich dostane svoju kópiu.

Možnosť zdieľania fotografií na sociálnych sieťach

Mnohých ľudí v dnešnej dobe už viac zaujíma, či si fotku budú môcť zdieľať na svojich sociálnych sieťach. Pri FunFace fotoboxe môže každý okrem tlačenej fotky zadať aj svoj email a fotografie mu naňho okamžite zašleme. Vie si tak všetky svoje fotky stiahnuť a môže ich zdieľať na Facebooku Instagrame alebo kdekoľvek inde.