Originálne fotenie

Graffitti Wall je vítané spestrenie každého firemného večierka, svadby alebo akejkoľvek inej párty. Umožňuje fotenie a interakciu úplne inak –ale samozrejme stále originálne a zábavne. Ide o unikátne zariadenie, ktoré vytvára vernú imitáciu steny, na ktorú je možné kresliť elektronicky rôzne grafity. Vaši hostia si môžu zobrať e-spray a dotvoriť svoje fotky pomocou farieb, obrázkov alebo textových odkazov.

Ako to funguje?

1.) Zoberte kamaráta alebo kolegu, odfoťte sa pomocou našej selfie fotobúdky a fotografia sa objaví v reálnom čase na Graffity Wall.

2.) Vezmite si do ruky e-spray a dokreslite si vlastné rekvizity alebo napíšte akýkoľvek vtipný odkaz.

3.) Takto upravenú fotku si môžete vytlačiť priamo na mieste, poslať na mail alebo zdielať jednoducho cez Graffity Wall na všetky sociálne siete a podeliť sa o tento moment s vašmi priateľmi.

Buďte kreatívni a vytvorte si vlastné grafity

Všetky fotky si viete vylepšiť pomocou preddefinovaných vtipných obrázkov z našej virtuálnej galérie alebo dokresliť pomocou e-spreja ako skutočné grafity. Náš špeciálne navrhnutý e-spray nanáša farbu na stenu elektronicky. Farba sa vám tak nikdy neminie a smzrejme neznečisťujete životné prostredie Paleta ponúka pestrú škálu farieb, doplnkov, šablón alebo úprav, pričom každý si určite nájde to svoje.

Branding

Plánuje vaša spoločnosť účasť na veľtrhu alebo inú promo akciu? Prenajmi si našu Graffitti Wall a garantujeme veľký záujem ľudí o túto atrakciu pri vašom stánku.. Farby spreja prispôsobíme vašim korporátnym farbám, rekvizity a jednotlivé prvky prispôsobíme zameraniu vašej firmy.